16 gru 2017

Świeczkowo razem z Bispolem.

Witam,Robię sobie już przedświąteczny klimacik i coraz częściej zapalam świeczki jak i kule świecące. Tak wiem, że wiele z Was ma już dawno poubierane choinki, stroiki i dekoracje świąteczne. Ja dopiero jestem przed strojem swojego pokoju, bo reszta domu jest już przygotowana do świąt. Póki co cieszę się ze świec jak i świecących kul. Co takiego palę na wieczorne chwile? Są to świeczki jak i podgrzewacze Bispol. Świeca w szkle to owoce leśne. Bardzo przyjemny owocowo-kwaśny zapach, kiedy się go wącha na sucho. Kiedy się chwile odpali - wyjdzie i wejdzie do pokoju to czuć subtelnie pachnący zapaszek. Nie jest nachalny, a taki że spokojnie można pracować w takim pomieszczeniu. Świeca wypala się równomiernie, o ile damy jej czas na palenie się, a nie zdmuchniemy kiedy to nie wypaliło się do każdego brzegu świeca w środku. Nie lubię jak świeca pali się takimi 'schodkami' 


Kiedyś już miałam wersję owoców leśnych, lecz w innym szklanym pojemniku. Ten pojemniczek możemy później wykorzystać albo na szklankę, albo na jakieś ozdobne kamyczki lub coś schować i mieć go tak pod ręką (pierścionki, kolczyki itp.)


Do latarenki/kominków - podgrzewacze!!! dużo podgrzewaczy. Wersja waniliowa ładnie pachnie, ale jest to zapach krótkotrwały. Szkoda, ale od tego typu malutkich świeczuszek nie oczekuję intensywnego zapachu, a raczej światełka w latarence czy w kominku lub świeczniku.


Ogólnie jestem zadowolona z produktów Bispol. Świeczki spełniają swoją rolę. Knoty są dobrej jakości, kiedy zdmuchniemy ogień i chcemy na drugi dzień zapalić ponownie świeczkę - bez problemu się ładnie pali. (znam świeczki, kiedy to się zdmuchnie to już drugi raz nie chcą się zapalić)


Co u Was obecnie się pali?
pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

 1. Odkąd poznałam Yankee Candle i inne podobne marki, już nie kupuję zapachowych podgrzewaczy. Ale takie zapachowe świece w szkle fajnie sprawdzają się do palenia w łazience, która jest najmniejszym pomieszczeniem w domu. Zapach jest wtedy delikatny i jego moc jest idealna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię zapachy tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. urocze zdjęcia, miałam już kilka świec tej marki

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam świeczuszki tej marki ;) Podgrzewacze są przeciętne, ale te w szkle są całkiem fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się twój lampion.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...