2 gru 2017

Viva Havana wakacyjnie czy jesiennie?

Witam,Wosk nieco mnie zmylił jeśli chodzi o jego zapach. Wybierając turkusową etykietę wraz z turkusowym jego wyglądem od razu pomyślałam, że będzie to coś morskiego, letniego i wakacyjnego. Jednak Viva Havana pachnie zupełnie inaczej od klimatów morsko-wakacyjnych. A jak? Zapraszam na moje odczucia jak ja odbieram ten wosk od Yankee Candle.


Wosk z z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu mieszanki korzennych przypraw, drzewa sandałowego i słodkiej wanilii.

Opinia:
Turkusowy wygląd wosku przypomina mi bezchmurne niebo w środku wakacji. A jednak zatopione w niej korzenne aromatyczne nuty pasują zdecydowanie na chłodniejsze dni jak np. teraz panujące obecnie, gdyż słodka wanilia, która nie jest dusząca czy mdła ładnie otula pokój. Nieco lżejsze drzewo sandałowe uspokaja cały zapach i nie powoduje zapychającego aromatu, a całość jest jakby lekka, może trochę wpadająca w męski ton? Oczywiście wosk można zapalić też o innej porze roku, nawet w lecie w niewielkiej ilości krusząc do kominka. Zapach będzie taki subtelny, a nie rażący pomimo korzennych przypraw. 


Kocia ciekawość: co to Pani przyniosła dziś ciekawego do sesji ;)


Do kupienia tu


pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

  1. Nie lubię mocnych, korzennych zapachów, więc ten powinien być dla mnie dobry :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie polubiłam tego zapachu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. jestem ciekawa tego zapachu, ostatnio oglądam sporo filmików o Kubie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...