3 gru 2017

Świątecznie przy kawie - grudniowa akcja w sklepie Konesso.

Witam,



Kiedy jestem cały dzień poza domem marzę o ciepłej, domowej herbatce, kiedy natomiast budzę się rano marzę by do śniadania napić się aromatycznej, świeżo zaparzonej kawy, która mnie szybko obudzi i doda energii na cały poranek. Nie da się ukryć, ale jestem osobą kochającą kawę. Piję ją codziennie, czasami dwie, ale jedna o poranku to podstawa. Jako typowa sowa nie lubię pobudek. Kiedy w okresie świątecznym przyjeżdża do mnie siostra lubię razem z nią tak pod kocem napić się ciepłej kawy z mlekiem lub po prostu czarnej. Czy wy również lubicie pić kawę w spokoju, przy rozmowach z rodziną? Czy uważacie, że kawa podarowana na prezent świąteczny to dobry pomysł? - Ja uważam, że tak! 


...kawa, kawa, kawusia...  

☕☕☕

Jeśli ktoś jest smakoszem i kawa towarzyszy mu na co dzień, to czemu nie podarować komuś coś co lubi. Odkrywanie nowych smaków kaw to przecież fajna rzecz. Ja sama lubię odkrywać coś nowego w świecie kawowym. Obecnie przebywam na wyjeździe zagranicznym i z pewnością kupię coś włoskiego. A jeśli Wy nie macie takiej możliwości, to zapraszam na zakupy do sklepu konesso.pl (również są tam włoskie kawy)

Sklep prowadzi teraz świetną grudniową akcję, gdzie do każdego zamówienia powyżej 99 zł dorzuca gratis świąteczną kawę oraz voucher na kolejne zakupy o łącznej wartości 47 zł. 



Dacie się skusić na szaleństwo aromatycznej kawy? 
Święta tuż...tuż... 🎄 🎅
Lubicie kawę - jaką najbardziej?



pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...