24 gru 2017

Świąteczny wosk YC The perfect tree.

Witam,Pomimo świąt nie odczuwam tej magicznej magii, ponieważ u mnie dziś była taka piękna i słoneczna pogoda, jak nie grudniowa, że nie czuję tego świątecznego uroku. Staram się, by choć w domu poczuć ten choinkowy klimat. Odpalam zatem codziennie inny pachnący świąteczny wosk. Wczoraj np. poznałam The Perfect Tree. Nie miałam go wcześniej, a skusiła mnie na niego piękna bombkowa etykieta. Jak zatem pachnie ten zapach? Znacie go?


Świeży zapach prawdziwego świątecznego drzewka. Orzeźwia dzięki naturalnej woni drobnych sosnowych igiełek i drzewa cedrowego.

Zapachy sosny, igiełek podobają mi się, ale muszą to być zapachy typowo sosnowe, a nie chemiczne czy kojarzące się z kostką toaletową. Wosk na sucho spodobał mi się, po odpaleniu już trochę mniej, ale jego plus to czuję w nim świeżość. Przy zamkniętym pomieszczeniu jestem jakby na nie, bo wosk jest specyficzny, jakby 'kostkowy' lub taki z działu proszkowej chemii. Natomiast na otwartej przestrzeni jest już lepiej, bo leśny zapach rozprzestrzenia się i nie czuć jak w toalecie. Przeplatający się aromat drzewa cedrowego daje jakby nutkę męskiego efektu, co ratuje ten cały zapach. Toleruję go palonego mniejszych ilościach no i plus daję za ładną etykietę :) Do kupienia tu.
 pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

 1. Nie przepadam za tym zapachem :) ps: i też nie czuje świąt :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie właśnie nie ciągnie do takich choinkowych zapachów, bo chyba trudno o taki prawdziwy zapach choinki - niechemiczny :)
  U mnie też wiosna w te Święta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie nawet te kostkowe zapachy kojarzą się z choinką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wąchałam na sucho i bardzo sztucznie mi pachniał ten wosk. A szkoda, bo bardzo lubię takie zapachy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...