16 gru 2017

Co czekało na mnie po powrocie do domu - paczki, przegląd nowości.

Witam,Szybki mój dwu tygodniowy zagraniczny wyjazd już minął. Blog tego nie odczuł, bo wcześniej przygotowałam wpisy i recenzje kilku kosmetyków, więc ciągłość i kontakt cały czas z Wami był. Kiedy wróciłam do domu skrzynka pocztowa pękała w szwach - dotarło do mnie kilka fajnych nowości kosmetycznych i nie tylko do pielęgnacji. Zapraszam na mały przegląd co takiego w nowego w testach. Fajnie jest się zresetować, ale i powroty jak widać są owocne i bardzo miłe.

3 przesyłki od Nivea - powiem, że ciekawe.
 Pomadka Original Care się przyda, gdyż usta bardzo, ale to bardzo zaczęły się przesuszać - jak widać inny cieplejszy klimat dobrze im służył, niestety w Polsce tragedia. Suche skórki są nie do opanowania, więc każde nawilżenie teraz na wagę złota. 


Szampon micelarny do włosów hmm obawiam się go użyć, żeby nie pobudzić łuszczycy, okres zimowy dla łuszczącej skóry głowy jest najgorszy, więc nie chcę wprowadzać czegoś do pielęgnacji 'drogeryjnego', ale użyję i ocenię jak ten szampon zareaguje na mój skalp. 


Suchy olejek - fanką olejków nie jestem, ale chętnie poznam wersję suchą.


Carbo - detox do mycia twarzy biały węgiel 3 w 1 Bielenda - supr produkt, już przeszedł pierwsze testy i są one pozytywne. 


Etno Cafe Konesso - smakoszem kawy jestem, więc na święta świąteczna kawusia :)


Nowości od Perfecty seria Your Time Is Green jest dla skóry z niedoskonałościami, tłustej - czyli coś dla mnie. Seria chwile musi poczekać z racji na zaczęte inne kuracje. Ciekawi mnie pudrowy tonik.


Garstka nowości od Celia Art. Kiedyś za czasów LO (a to było dawno) pamiętam pomadki z Celi miałam je kilka i bardzo je lubiłam. A kolorówka zawsze się przyda, bo chętnie się maluję. 


Inveo produkty do brwi: henna i wypełniacz do brwi. Jeśli dziś znajdę chwilę czasu zapoznam się już z produktami, muszę ogarnąć brwi na święta.


Coś do poczytania Sense od Beauty. Bardzo lubię taką prasę.  Szkoda, że ktoś ukradł mój egzemplarz na poczcie czy ze skrzynki, ale drugi raz magazyn dotarł do mnie już cały.


Była jeszcze jedna przesyłka i czekam na dwie, ale więcej na instagramie. Zapraszam: goldonaa
Buziaczki :* :* :* pozdrawiam,

Donna

9 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...