23 lis 2021

Poczuj szczęście, naturę, przygodę i miłość - pasty Splat Professional.

Witam,Witam Was dziś kochani z wielkim uśmiechem. Tak, uśmiecham się, pomimo listopadowej aury za oknem - bo kiedy ktoś się uśmiecha, uśmiecha się też ktoś inny. Uśmiech zaraża, śmiech zaraża i to jest piękne. A gwarancją ładnego uśmiechu jest przede wszystkim dbanie o jamę ustną i ząbki. Ja na tym punkcie jestem wrażliwa, bo jest to moja wizytówka (a myślę, że i każdego z Was także). Miałam okazję poznać kilka wybranych past do zębów Splat Professional, dzięki uprzejmości marki, która była jednym z partnerów na spotkaniu blogerek. Kilka past znałam już wcześniej, ale  bardzo ucieszyłam z upominku, kiedy zobaczyłam tyle wspaniałości, które będą miała na jakiś czas. Dziś po krótce przestawię Wam te pasty, które udało mi się już nieco poznać i napisać moje pierwsze wrażenie o nich. Zapraszam Was także do śledzenia profilu na instagramie biomed__polska


SPLAT PROFESSIONAL
to seria innowacyjnych produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, które zapewniają skuteczną i profesjonalną higienę zębów, dziąseł oraz języka w warunkach domowych. W skład serii SPLAT PROFESSIONAL wchodzą bioaktywne pasty do zębów, szczoteczki, nici dentystyczne oraz płukanki. Każdy produkt ma na celu rozwiązanie konkretnego problemu w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Zostały one opracowane we współpracy ze stomatologami, a ich skuteczność potwierdziły liczne badania kliniczne.


SPLAT Special EXTREME WHITE pasta 75ml
Wybielająca pasta do zębów
Intensywny efekt wybielania zębów – nawet do 2 odcieni
Ochrona przed próchnicą
Skuteczne czyszczenie i polerowanie
Produkt z fluorem

Wybielanie, Profilaktyka ubytków, Dla dorosłych, Wegan.

Szkoda, że ta pasta zawiera fluor. Staram się unikać go w pastach, bo zauważyłam, że moje zęby bardziej preferują pasty te bez fluoru. Tutaj pomimo tego fluoru spodobała mi się konsystencja, która posiada w sobie mikrogranulki, 'smak' i różowy kolor tej pasty. Czuć, że zęby są mega doczyszczone, czuć świeżość i po umyciu jestem zadowolona. Wybielanie następuje stopniowo - nie ma efektu wow, ale kto dba o zęby i trzyma się bieli, tak ta pasta ładnie podtrzymuje biały odcień na powierzchni szkliwa.


SPLAT Special BLACKWOOD pasta 75ml
Wybielająca pasta do zębów
Skuteczne wybielanie
Świeży oddech
Zdrowie dziąseł
Produkt bez fluoru

Świeży oddech, Kompleksowa ochrona, Krwawienie dziąseł i stan zapalny, Tartar, Dla dorosłych, Wegan

Czarne pasty lubię i od czasu do czasu one także pojawiają się w mojej pielęgnacji, przy higienie jamy ustnej. Ta wersja jest bez fluoru, za co bardzo ją cenię. Węgiel aktywny nie pozostawia czarnych śladów - pasta pod wpływem mycia zamienia się w szarawy odcień. Wszystko z buzi przy płukaniu idealnie się czyści, pozostawiając delikatną świeżość. Pasta także łagodnie wybiela, ale nie ma wow, może przez to, że mam raczej białe zęby i nie widzę tak znacznej różnicy. W przypadku żółtych, szarawych odcieni myślę, że ta biel by była lepiej widoczna. Fajnie, że są też miniaturki, które można zabierać do kosmetyczki na krótkie wyjazdy. Sprawdzają się idealnie, bo niby 'małe', a wystarczają na kilka/kilkanaście użyć. 


INNOVA Regeneracja i ochrona szkliwa i dziąseł pasta 75ml
Innowacyjna pasta do zębów wrażliwych
Redukuje nadwrażliwość
Wzmacnia szkliwo
Dba o dziąsła
Produkt bez fluoru

SPLAT Special ORGANIC pasta 75ml
Wzmacniająca żelowa pasta do zębów
Zdrowie dziąseł
Wzmocnienie szkliwa
Ochrona przed próchnicą
Produkt bez fluoru

Kompleksowa ochrona, Profilaktyka ubytków, Krwawienie dziąseł i stan zapalny, Nadwrażliwość zębów, Przeciwbakteryjny, Dla kobiet w ciąży, Dla dorosłych, Wegan


BIO PROF. BIOCALCIUM Pasta do zębów do odbudowy szkliwa
Innowacyjny Bio Sp. White System® z hydroksyapatytem wapniowo- magnezowo-cynkowym i lizatami pomaga remineralizować szkliwo zębów i zmniejszać nadwrażliwość.
Działanie hemostatyczne 59% i działanie przeciwzapalne 61%* Olejki eteryczne z jałowca i anyżu pomagają utrzymać działanie przeciwzapalne.

Te pasty jeszcze nie poznałam, ale na pewno coś o nich wspomnę przy projekcie denko :)


SPLAT Professional TOTAL CARE płyn 275ml
Bioaktywna płukanka do zębów
Świeży oddech
Skutecznie chroni przed kamieniem nazębnym i próchnicą
Promuje zdrowe dziąsła
Produkt bez fluoru
Przeznaczenie
Dla dorosłych


W ofercie firmy SPLAT znajdują się pasty i produkty dla każdego. Niezależnie od schorzenia z jakim się zmaga dana osoba (nadwrażliwość, wybielanie, próchnica, odbudowa szkliwa, chore dziąsła), czy też niezależnie od wieku. Są pasty dla dorosłych i specjalne dla dzieci. Firma posiada naprawdę szeroką gamę preparatów, bo oprócz past są m.in. płyny do płukania ust, nici dentystyczne, szczoteczki itp. Cieszę się, że nie ma tu typowych drogeryjnych wersji past, które nie zawsze są 'zdrowe', a spotkać tu też można pasty na bazie olejów eterycznych, na bazie ziół, roślin. Różnorodność jest naprawdę bogata. 


A Wy kochani czym kierujecie się przy wyborze pasty do zębów? Wybieracie nowości i patrzycie na składy, czy obojętne Wam i wybieracie pierwszą lepszą pastę np. z dyskontu?
Znacie pasty/płyny do płukania od Splat Professional?
pozdrawiam,
Donna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...