22 lis 2021

Mój sposób na... WIĘCEJ WARZYW każdego dnia! Pasty warzywne Łowicz.

Witam,Dziś u mnie był czas na szybki lunch z nowymi, pysznymi w 100% naturalnymi pastami warzywnymi Łowicz. Zawsze staram się 'przemycać warzywa' w każdym posiłku, to najlepsze co mogę zrobić dla mojego zdrowia. Warzywa to moc! Pasty dzięki zawartości roślin strączkowych stanowią źródło białka i są dla mnie bardzo sycące. Pasty polecam do kanapek na śniadanie, przekąskę w ciągu dnia, a także idealnie sprawdzą się na spotkaniach z przyjaciółmi. Konsystencja jak masełko! Musicie je kochani koniecznie zasmakować.

Nowa linia produktów Łowicz to 4 smaki. Wszystkie są w szklanych opakowaniach. Mi najbardziej posmakowała wersja z pomidorami i wędzona papryką, a pozostałe trzy to:
- Bakłażan i suszone pomidory,
- Papryka i czerwona fasola,
- Cukinia i curry


ŁOWICZ to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. Marka towarzyszy polskim rodzinom od 1965 roku i jest ceniona za wysoką, sprawdzoną jakość oraz doskonały smak. Łowicz to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, wraz z oczekiwaniami konsumentów, ich preferencjami kulinarnymi i estetycznymi, stylem życia, a także ilością czasu, jaką przeznaczają oni na przygotowanie posiłków. Wyróżnia się na rynku swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do Łowicza zaufanie. To lider rynku dżemów i sosów oraz silny gracz numer trzy w kategoriach produktów pomidorowych, w daniach gotowych i syropach owocowych.


Nowe produkty zostały dobrze ocenione zarówna na poziomie konceptu jak i po spróbowaniu. Konsumenci docenili naturalny skład past Łowicz, które są wyprodukowane w 100% z naturalnych składników i postrzegają je jako sposób na zdrową kanapkę. Skupiamy się w komunikacji na zachęceniu do jedzenia warzyw. Wiodacym hasłem komunikacji jest hasło "rozsmaruj się w warzywach".


Naprawdę polecam Wam je kochani skosztować.
Jaki jest Wasz ulubiony smak?
pozdrawiam,
Donna 

3 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...