26 wrz 2021

Biorepair Night Care intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zęba.

Witam,Zazwyczaj sięgam po pasty do zębów nie zwracając uwagi, czy jakaś jest na dzień , czy na noc. Producenci jednak już taki podział w swoich ofertach robią, co zaczęło mi się to podobać i takie jak tylko spotkam to wybieram. O paście o której chcę dziś wspomnieć jest ona moim ulubieńcem ostatnich miesięcy. Zużyłam już sporo opakowań i myślę, że kolejne znów pojawią gdzieś w koszyku przy najbliższych zakupach. To intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zębów Biorepair Night Care remineralizuje i naprawia uszkodzenia w ciągu nocy. Ta pasta jest extra. Pamiętam, że jeszcze przed wakacjami czułam wrażliwość zębów na zimne lody - wtedy myślałam o wizycie u dentyście, ale tak się układało, że albo zapominałam się umówić, albo terminy były dość długie. Przy systematycznych myciach tą pastą nie tylko na noc, ale o poranku także, zaczęłam odczuwać mniejszą wrażliwość, a obecnie nie mam czegoś takiego, że kiedy jem coś zimnego, czy piję, to czuję ból na zębach. Wrażliwość zniknęła. Przykładam się też do szczególnej higieny, bo nie tylko pasty używam, ale płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne, czyli te podstawy o których zawsze wiem i pamiętam. Jeśli kochani gdzieś spotkacie tą pastę, ale w wersji na noc, koniecznie poznajcie. Dodam też, że jest ona bez fluoru co mi bardzo odpowiada, bo właśnie takie najchętniej wybieram.
 

Właściwości:
- chroni i naprawia szkliwo
- remineralizuje i regeneruje w ciągu nocy
- chroni jamę ustną i zapewnia świeży oddech z rana
- jest dozwolona również dla dzieci poniżej 6 lat

Skład:
- microRepair® – remineralizuje i naprawia szkliwo zębów
- cynk PCA i ksylitol – chroni jamę ustną przez długi czas dla świeższego oddechu
- Biorepair® – tworzy warstwę ochronną przed próchnicą, płytką nazębną i kamieniem
- nie zawiera fluoru

Sposób użycia:
Pasta Biorepair Night powinna być stosowana w niewielkich ilościach. Nałóż pastę na szczoteczkę do zębów i dokładnie wyczyść zęby. Pamiętaj by nie przyciskać szczoteczki zbyt mocno. Po 2 minutach wypłucz usta wodą. Pasta do zębów Biorepair może być stosowana do codziennej higieny jamy ustnej.

W paście podoba mi się przede wszystkim to, że jest bez fluoru i że jej smak jest miętowy. Może jakoś nie mocny tak jak zazwyczaj preferuję, ale przyjemnie miętowy, który ogólnie odświeża jamę ustną. Kolor biały jak przy typowej paście do zębów. Efekty? Fenomenalne - jak wspomniałam na samym początku, moja wrażliwość na zimne napoje, czy lody poprawiła się do tego stopnia, że obecnie czegoś takiego jak wrażliwość na zimno nie odczuwam. Czy to efekt tej pasty? Tak. Poprzednie jakie miałam, czyli z Colgate były słabe i nie spełniały tego, czego oczekiwałam od pasty. Czasem myjąc zęby daną pastą 'x', nie czuję nic poza zwykłym umyciem, nie ma tego świeżego oddechu, nie ma wzmocnienia szkliwa, nie ma tego, czego oczekuje, dlatego wybierając zawsze pasty stawiam na jej jakość i pasty bez fluoru. 


Kochani, jak to jest u Was - jesteście świadomi tego, czego oczekujecie od pasty, czy po prostu wybieracie pierwszą lepszą, która jest w sklepie na promocji i nie zwracacie, czy jest z fluorem, czy nie.pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

  1. Bardzo chętnie zakupię. Zwracam uwagę na pielęgnację ząbków i nie biorę czegoś pierwszego lepszego. Zawsze analizuję, wybieram, bo warto dbać o zęby.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa opcja, wypróbowałabym :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...