15 wrz 2021

"Gra Luizy" - Anna Robak-Reczek wydawnictwo W.A.B.

Witam,U mnie dziś czas na popołudnie z książką i aromatyczną kawą. 15 września 2021 r miała miejsce premiera książki Anny Robak-Reczek "Gra Luizy" od wydawnictwa W.A.B. Mocna i szokująca saga rodzinna dla fanów "Sukcesji" To historia, którą możecie czytać, ale również słuchać w formie serialu audio z gwiazdorską obsadą - Aleksandra Linda i Bogusław Linda.

RODZICIELSKA MIŁOŚĆ
NIENAWIŚĆ
WALKA O UCZUCIE I WŁADZĘ

Mnie bardzo literatura zaciekawiła, choć nie przepadam za thrillerem, tak tutaj czytałam kartka za kartką i nim się obejrzałam byłam już mocno za połową książki.


Data premiery: 15-09-2021
Liczba stron: 288
Wydawca W.A.B.
Autor: Anna Robak-Reczek
Format: 142 x 202
ISBN: 978-83-280-9115-3
Kategoria Wydawcy: Kryminał, sensacja
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami


Luiza lubi mieć kontrolę. Nie tylko nad swoim życiem. Nad życiem każdego, kto pojawia się w jej otoczeniu. Sprytnie manipuluje ludźmi, z łatwością rozstawia ich po kątach i konsekwentnie dąży do obranego celu.
Jak daleko jest w stanie się posunąć? Czy prowadzenie wielkiego biznesu może zbliżyć ojca do powracającej po latach córki? Czy ojciec i córka muszą rywalizować o uwagę tego samego mężczyzny? Wreszcie – jak wiele prawd na swój temat musimy ukrywać w obawie przed światem? Gra Luizy to niezwykłe połączenie powieści obyczajowej z elementami thrillera, które hipnotyzuje i wciąga bez ostrzeżenia.

Jaka jest Luiza? To kobieta, która boryka się z problemem natury psychicznej, jest mistrzynią manipulacji. To psychopatka, gdzie stwarza różne problemy, wykorzystuje przy tym wszystkich ale tylko do swoich celów. Swoje dzieciństwo, młodość spędziła w Stanach, ale po śmierci mamy wraca do Polski, gdzie mieszka jej dość zamożny i bogaty ojciec.


Anna Robak-Reczek - z urodzenia Dolnoślązaczka, od ponad dwudziestu lat mieszka w Warszawie. Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Debiutowała poezją w miesięczniku „Literatura”, najbliższa jest jej jednak proza. Wygrała pierwszą edycję Empik Go STORY, a Grą Luizy otwiera zupełnie nowy rozdział w swoim literackim życiu.
Gra Luizy to historia, która podbiła serca słuchaczy w formie słuchowiska z gwiazdorską obsadą (Aleksandra Linda, Bogusław Linda i Dawid Ogrodnik). Anna Robak-Reczek wygrała konkurs Empik Go STORY na najlepszy scenariusz słuchowiska, a Empik GO i Wydawnictwo W.A.B. zdecydowali, że ta historia musi ukazać się również w formie książki – to pierwszy taki projekt na rodzimym rynku wydawniczym.pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

  1. Widziałam w Empiku - wtedy jakoś przeszłam obok, ale po twoim opisie chyba muszę się zastanowić :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...