27 wrz 2019

Kolorowa i pachnąca wygrana - perełki od Balea.

Witam,Na początku września zawitała do mnie kolorowa i pachnąca przesyłeczka od @kisiel.paula :* a w niej same cudowności i perełki od Balea. Była to wygrana w rozdaniu/konkursie. Bardzo się ucieszyłam, bo lubię kosmetyki z Balea. W swoich zapasach miałam jeszcze jakieś żele i balsam do ciała, ale jak dowiedziałam się, że wygrałam miałam uśmiech od ucha do ucha. Kto śledzi mnie na instagramie to zapewne widział już zawartość wygranej, ale pomyślałam, że na blogu też pojawi się taki wpis i przegląd produktów :)


Żele pod prysznic, szampon do włosów tradycyjny, suchy szampon, balsam do ciała, peeling, maseczka i tabletki do kąpieli. Tyle cudowności i wspaniałości :) Z racji, że mam dużo szamponów do włosów, oraz balsamów tymi podzielę się z mamą - resztę produktów już sama chcę poznać. Jestem bardzo ciekawa tych maleńkich tabletek do kąpieli. Mam je pierwszy raz jak i widzę pierwszy raz. Myślę, że kiedy będę mieć możliwość pojechać znów do Dm, to będę musiała lepiej przyjrzeć się asortymentowi, jaki ma w sobie Balea, bo widzę, że ma wiele ciekawych kosmetyków, których jeszcze nie znam. Maseczki jak i peelingi także uwielbiam więc extra. Już się nie mogę doczekać, aż sobie zrobię wieczorne spa tylko dla siebie, a o produktach dam znać na instastory.


Dawno niczego nie wygrałam, jeśli chodzi o rozdania blogowe. Dawno też nie brałam w nich udziału, wiec jakaś to wymówka. Nie mniej jednak, jak to mówią aby wygrać trzeba grać, lub jak to tam leciało....


Dajcie znać, co Wy ostatnio wygraliście nie tylko tu na blogach.pozdrawiam,

Donna

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...