27 gru 2013

Talia miłości seksprzewodnik dla par od +18 ;)

Witam,


Ponieważ na mojej liście są recencje zaległe, które miałam napisać już dawno temu, ale zawsze po drodze coś mi wypadało, postanowiłam nie odkładać tego znów na potem i dziś będzie taka dość zaległa recenzja, a w najbliższym tygodniu pojawi się pozycja książkowa. Lepiej późno niż wcale, ale z racji, że nie jest to kosmetyk, więc data ważności mnie nie goniła ;) Zaprezentuje karty, a dokładnie Talię miłości seksprzewodnik dla parEmily Dubberley, którą dostałam od wydawnictwa Studio Astropsychologii. Bardzo serdecznie z tego miejsca chciałam wydawnictwu podziękować, w szczególności Panu redaktorowi naczelnemu, którym jest Mariusz Warda. 


Karty wraz z maleńką książeczką dodatkowo zabezpieczone są w twarde i stabilne pudełko, które daje im ochronę przed zabrudzeniem czy zniszczeniem.Opis:
"Karty do gry... nie tylko wstępnej. Niezależnie, którą z 52 dróg wybierzesz, czeka Cię nowy wymiar rozkoszy. Na każdej z kart znajdziesz ilustrację innej pozycji, jej szczegółowy opis i korzyści dla obojga partnerów. Dzięki poręcznemu formatowi, talię tą możesz mieć zawsze przy sobie lub trzymać ją w sekretnym miejscu znanym tylko wam dwojgu... Jedynie od Was zależy, czy rozłożycie karty w mieszkaniu by zasugerować drugiej osobie co, i gdzie, chcielibyście wypróbować, czy też będziecie wyciągać jedną kartę co tydzień, by rozkoszować się nowymi pozycjami przez cały rok. Możesz również wrzucić kartę do torby lub teczki partnera by uchylić rąbka tajemnicy, co go czeka wieczorem. Po co ograniczać się do kilku pozycji skoro dziesiątki nowych czekają na wypróbowanie..." 
Moja opinia:
Talia ma w sobie 52 kart i na każdej karcie przedstwiona jest wraz z opisem i zdjęciem pozycja miłosna. Wg. mnie jest to gadżet dla partnerów, którzy znudzeni monotonią chcą wnieść w swoje życie intymne trochę zabawy, zdobyć lepsze doświadczenie i ogólnie kontakt z takimi kartami to frajda i cos niespotykanego na co dzień - traktuje go jak taki gadżet do inspiracji w świecie intymnym dla dwojga, bo przecież my i tak wiemy co jest dla Nas najlepsze w tej strefie. 
Na pewno karty nie traktuje, że trzeba do czegoś się zmuszać, są inspiracją i wskazówkami. Każda pozycja jest opisana, jak ją przybrać, jakie są korzyści dla kobiety, mężczyzy i inne uwagi.Jeżeli komuś brak pomysłu co by mogło polepszyć życie intymne lub coś urozmaicić, poeksperymentować, wnieść trochę pikanterii czy zmysłowości w łóżkowe sprawy - polecam z czystej ciekawości przejżeć talię miłosną. Pozycje czy obrazki na kartach nie są wulgarne ale odpowiednio przedstawione. Pozycje dostosowane są do kondycji normalnych Nas ludzi. Od numeru 1 do 52 wzrasta stopień trudności poszczególnej pozycji. Sama w sobie talia kart ma tą zaletę, że daną karte można wylosować w dany dzień. Ileż to jest różnych przewodników czy poradników w formie książkowych, którą po przeczytaniu czy obejrzeniu obrazków gdzieś odkładamy na bok lub książka znika w witrynie meblowej? Talia daje możliwość wylosowania karty - juz samo to, że wylosujemy kartę daje nam świetną zabawę. Możemy też zasugerować partnerowi w jakiej pozycji dziś byśmy chciały się kochać ;) 

Wydawnictwo oraz sklep w którym można kupić te jak i inne pozycje książkowe:
www.studioastro.pl

talizman.pl

pozdrawiam,

Donna  

2 komentarze:

  1. Ciekawe, ciekawe :D Czasem warto sięgnąć po taki "umilający życie" gadżet ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. zarąbisty gadżet:D kupię chłopu na walentynki :D:D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...