22 cze 2022

Doznanie zmysłowe  z Royal Canin. Wszystko co najlepsze dla mojego kota.

Witam,Drogie kotki! Jak się macie? U Nas wszystko w porządku, pogoda dopisuje, jesteśmy zdrowi i poznajemy nowości. U mnie jak widać tym razem ponownie koci influencer w roli głównej i Nasza pierwsza kampania razem z The Insidersnet. Za nami też pierwsza degustacja jedzonka i każdego dnia, pyszny koci posiłek od Royal Canin pojawia się w menu Dorinki. Kotka nie jest wybredna wśród kocich karm. Tak jak ja lubię poznawać nowości ze świata beauty i kosmetyki, tak moja kotka lubi poznawać smaki karm różnych kocich marek. Nie lubi coś posiłków z wołowiną, ale inne zawsze chętnie je i próbuje, a kiedy jej smakuje prosi o dokładki.


Kotka w maju skończyła 7 lat, więc to już poważny wiek i dorosły kot, dlatego szczególne dbam o nią i o jej zdrowie. Jest po zabiegu sterylizacji i to takie moje oczko w głowie, bo spędzamy ze sobą naprawdę dużo czasu. Wiem kiedy coś potrzebuje, kiedy chce wyjść na zewnątrz, "na pole", jak się zachowa, czy jak się czuje. I pomimo, że to dachowiec i dla kogoś może być to zwykły kot, a nie jakiś rasowy, to nie zamieniłabym go na innego kota nigdy!

W kampanii jakiej uczestniczymy wszystko nam się do tej pory podoba. Zarówno przesyłka jak i jej zawartość - jest idealnie dobrana. Kotka otrzymała opakowanie zbiorcze VIP a w nim aż 24 saszetki jedzonka.

8x ROYAL CANIN® Sensory Smell 
8x ROYAL CANIN® Sensory Taste 
8x ROYAL CANIN® Sensory Feel 
List kampanii

Kilka słów o Royal Canin

Koty przy wyborze karmy polegają na swoich zmysłach. Zdrowie i samopoczucie kota poprawia się, gdy jego dieta stymuluje zmysł węchu, dotyku i smaku, jednocześnie wspierając jego specyficzne potrzeby żywieniowe. 

Opakowanie zbiorcze zawiera wszystkie trzy formuły z gamy ROYAL CANIN® Sensory – Smell, Taste i Feel. Każdy produkt występuje w formie kawałków w sosie i zapewnia Twojemu kotu bogate, zróżnicowane i kompletne pod względem odżywczym doznania żywieniowe, zapewniające optymalną smakowitość podczas posiłków.  Formuła karmy została opracowana tak, aby dopasować optymalny profil makroskładników, co odpowiada naturalnym preferencjom kotów dorosłych. Receptura zawiera również kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowie układu moczowego dorosłego kota. 

 Zalety pakietu ROYAL CANIN® Sensory:
Stymulacja wrażeń czuciowych
Pobudzenie zmysłu węchu 
Pobudzenie zmysłu smaku 
Doznanie zmysłowe 
Instynktowny wybór 
Zdrowy układ moczowy 


Kotka zajada, poznaje smaki i jak widać wcina z apetytem. Lubi poznawać karmy, których jeszcze nie jadła. Nie wystąpiły żadne skutki uboczne, więc wszystko jest w porządku. Jak to kot lubi w ciągu dnia cały czas spać, więc jej drzemki stają się cały czas coraz dłuższe. Chyba nie sądzę, że to wpływ karmy tak na nią działa, że jest cały czas senna - koty takie już są, że przesypiają większość czasu w ciągu dnia.

A Wasze kociaki lubią mokrą karmę?pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...