13 maj 2020

Seria Styling Effect od Joanny - lakier i pianka do stylizacji włosów.

Witam,Zostając przy kosmetykach Joanny, bo wpis wcześniej również pisałam o nich, ale były to kosmetyki pielęgnacyjne do ciała pod prysznic -> KLIK - dziś również coś z tej marki, a mianowicie coś do stylizacji włosów również od Joanny. To dwa poznane niedawno przez moją mamę i trochę mnie produkty z serii Styling Effect, czyli stylizacja i pielęgnacja w jednym. Poznałyśmy lakier do włosów extra strong 6 i piankę do włosów z keratyną very strong 5. Moje włosy na co dzień nie wymagają stylizacji, bo są cienkie i z reguły wypadają, dlatego produkty do stylizacji używam tylko sporadycznie. Owszem lubię mieć pod ręką dobry lakier, czy piankę, w czasie niepogody, czy wiatru, gdzie muszę podratować włosy, ale nie jest to codziennie. Częściej natomiast produkty do stylizacji używa moja mama, która bez przerwy je używa, dlatego to ona tak naprawdę poznała te kosmetyki do stylizacji włosów. Jej włosy są krótkie i grubsze niż moje, więc idealnie jej przypasowały do modelowania sobie fryzurki.


LAKIER DO WŁOSÓW - OBJĘTOŚĆ
Lakier do włosów Objętość utrwala na długo, ale elastycznie, co daje naturalny efekt na włosach. Suchy rozpył oraz zbilansowana ilość dodatków zapobiegają obciążaniu włosów. W formule produktu zastosowano innowacyjny polimer stylizujący, który nadaje włosom optymalną objętość bez nadmiernego usztywnienia i sklejenia. Lakier może być stosowany na 2 sposoby: na całość włosów albo jedynie u nasady dla uzyskania efektu uniesienia włosów przy nasadzie.

Użyty lakier do włosów nie skleja ich i dobrze stylizuje ułożenie, zwłaszcza jak fryzura jest dobrze podcięta i szybko się sama układa. Nie tworzy na włosach sztywnych pasm, a ładnie je przytrzymuje. Jest mocny i trwały. Fryzura wytrzymuje bez naruszenia większość dnia. Moja mama lubi lakiery do włosów, ma kilka swoich sprawdzonych, ale do listy dołącza również ten z Joanny, ponieważ jest mocny, trwały i na 6+ jak jego numer. Ja mogłabym mieć jeden lakier nawet na rok, ale moja mama je systematycznie używa, więc mam to szczęście, że się nie marnują. 


PIANKA DO WŁOSÓW - BARDZO MOCNA
Pianka do włosów bardzo mocna stylizuje fryzurę zapewniając jej długotrwale zwiększoną objętość. Nawilża włosy i nadaje im połysk. Jest lekka, nie obciąża włosów i ich nie skleja. Formuła produktu zawiera wzmacniająca włosy keratynę.

Pianki podobnie jak lakiery, sporadycznie używam, ale czasami wykorzystuję je w ten sposób, że przy myciu włosów, nakładam solidną porcję na długość włosów, chwile trzymam i spłukuje. Włosy później przy wysuszeniu nie są takimi 'piórkami', a miękkie w dotyku. Ta pianka o numerze 5, należy do bardzo mocnych i taka mniej więcej jest. Nie obciąża włosów i nie skleja ich, jest naprawdę konkretną pianką przy wypsikaniu jej na rękę, nie znika tak szybko, więc spokojnie można ją aplikować na pasma włosów. U mojej mamy kiedy ją nakłada na zwilżone włosy i zaczyna suszyć włosy na szczotce - super fryzura się szybko układa. 


Jeśli szukacie czegoś taniego do stylizacji fryzury i nie chcecie wydawać sporo funduszy, możecie wybrać coś z oferty Joanny. Produkty te moja mama ocenia w porządku. Zdecydowanie wybiera lakier.pozdrawiam,

Donna 

10 komentarzy:

 1. Ja nie używam takich produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie używam tego typu produktów do włosów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych produktów nie stosowałam. Miałam z tej firmy kiedyś szampon do blond włosów i się u mnie sprawdził :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lakieru używam od wielkiego dzwonu, jak włosy mi za bardzo szaleją. ;) Ale pianki w ogóle. Może bym ten lakier spróbowała. :) Obecnie mam jakiś Pantene.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze to nigdy nie używałam pianki do włosów, a lakier tylko raz u fryzjera i strasznie nie podobało mi się to uczucie. Chyba wolę zostać przy naturze i pozwolić moim włosom być jakie chcą xD

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja niestety nie stosuje takich rzeczy do stylizacji włosów

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko poddaję stylizacji moje włosy, stawiam na dobre strzyżenie, które nie wymaga już pracy przy włosach. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O to coś dla moich włosów, koniecznie muszę kupić

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy o tej serii nie słyszałam, ale nie wydaje mi się, że byłaby u mnie dostępna..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...