16 lis 2012

Studio Astropsychologii - Karty anielskie wsparcie w miłości i Dar od aniołów karty misji życiowej.

Witam,

Dziś kolejna część przesyłki od wydawnictwa Studio Astropsychologii. 


Są to Karty Anielskie wsparcie w miłości oraz Dar od aniołów karty misji życiowej.W pudełeczku, które było zafoliowane (dobrze zabezpieczone) znajdowały się karty do wróżenia - talia 44 kart oraz mały podręcznik z wyjaśnieniem co dana karta oznacza. 
ISBN: 978-83-7377-542-8 
EAN: 9788373775428 
Wydanie: I 
Rok wydania: 2012 
Format: 89 x 127 mm 
Ilość stron: 124 
Oprawa: pudełkoPowiem Wam, że wróżyć nie potrafię. Nie zagłębiałam się w tym - choć nie ukrywam interesuje mnie to. Szkoda, że w moim mieście nie ma kursu tarota. Tak dla samej z ciekawości z chęcią bym się wybrała. 
Wyciągając poszczególne karty i czytając ich znaczenie w podręczniku w tym czasie zadając sobie w myślach pytanie, czułam, że karty są wskazówką (dobrą radą), że udzielają odpowiedzi, na właśnie to pytanie, które przed momentem wypowiedziałam w myślach. To takie niesamowite, fascynujące! 
Wiem, wiem że jest wiele osób co się z tego śmieje, nie wierzy, ma swoje teorie, że to bzdury itd. ale ja mam na ten temat odmienne zdanie i wierze w przepowiednie z kart. (jeżeli robi to doświadczona, profesjonalna tarocistka, ktoś kto się na tym zna od lat).


Katy po bokach mają złote wykończenie. Są profesjonalne. 


"Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach. Choć jest wszechobecna, wielu z nas cierpi właśnie z powodu jej braku. Już dziś jednak każdy człowiek może zapewnić sobie spełnienie w kwestii uczuć. Wszystko za sprawą znanej i cenionej autorki, która zdołała nawiązać kontakt z miłosnymi aniołami."

"Oto pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona tylko i wyłącznie sprawom sercowym. Dzięki niej każdy z nas z łatwością rozpozna osobę, która jest mu pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli ktoś z kolei jest nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie mu, czy powinien dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Czasem lepszym wyjściem dla obydwu stron byłoby rozstanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa."

"Niezależnie, którą z kart wyciągniesz, zapewni Ci ona niezawodne anielskie wsparcie. Możesz z ich pomocą uzdrowić związek – zarówno swój, jak i najbliższych. Dzięki tej wyjątkowej talii wykryjesz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoich relacjach partnerskich. Niewykluczone, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Anioły wskażą Ci, jak dostrzec w tłumie tę jedyną, pisaną Ci osobę.
Wpadnij w sidła miłości!"Losowo wybrane karty, na których znajdziemy praktyczne wskazówki od anielskich przewodników.--> Zapraszam <--
Jeżeli kiedyś poznam namiastkę tarota "z czym to się je" karty na pewno będą mi służyć. Teraz jedynie mogę wyciągać po jednej karcie w ciągu dnia i czytać przesłania od aniołów. Przyznam szczerze, że powoli mnie w to zaczyna wciągać...

A jakie jest Wasze zdanie na temat kart tarota? umiecie się nimi posługiwać? Znacie znaczenie kart? Rozkłady itd. :)


Dar od Aniołów - karty misji życiowej


Talia kart nieco różni się od poprzedniej. W tej talii również mamy przesłania od aniołów, ale tu możemy pytać o to jaki jest nasz życiowy cel. Co jest Nam pisane w życiu, czy praca z dziećmi, muzyką czy nauczanie innych osób itp. Wystarczy, że zapytamy anioła o to, a odpowiedź spłynie do Nas poprzez przekaz na karcie. 
W codziennym, zabieganym wirze pracy, czasem jesteśmy zagubieni, brak nam sił, satysfakcji z tego co robimy, zbaczamy z obranej ścieżki. Karty misji życiowej pomagają Nam przywrócić równowagę i odnaleźć sens życia, jeśli tylko podejdziemy do tego poważnie i zechcemy temu poświęcić odrobinę czasu. 


Profesjonalne karty również bardzo elegancko zapakowane w pudełeczko, folią zabezpieczającą etc. ISBN: 978-83-7377-514-5 
EAN: 9788373775145 
Wydanie: I 
Rok wydania: 2012 
Format: 89 x 127 mm 
Oprawa: pudełko

"Doreen Virtue – specjalistka od kontaktów z aniołami – prezentuje unikalne narzędzie służące do identyfikowania misji życiowej każdego człowieka. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, wybraliśmy ją dla siebie jeszcze przed dniem narodzin. Jeśli czujemy, że codzienne obowiązki nie sprawiają nam przyjemności, bardzo możliwe, że zboczyliśmy z wybranej dla siebie ścieżki. Dzięki temu bezcennemu darowi od aniołów możemy na nią szybko powrócić".


W podręczniku znajdziemy rozszerzone znaczenie wybranej karty, dowiemy się jak można dopasować ten przekaz do swojej aktualnej sytuacji życiowej. 


Karty losowo wybrane

--> Zapraszam <-- 

Karty mogą Nam posłużyć do własnej interpretacji do Naszej samodzielnej nauki. Dużo dał mi również podręcznik, gdzie w prosty sposób opisane jest znaczenie danej karty. Gdy pracowałam z kartami i zapoznawałam się z nimi, czułam jakąś pozytywną energię i niesamowite uczucie piękna a zarazem tajemniczości. Karty są przepiękne jeśli chodzi o kolorystykę, uspokajają oczy, barwy błękitu kart i pozłacane boki sprawiają, że trzymamy w rękach pozytywną energię, która dodaje sił i coś czego nie umiem opisać. Jestem szczęśliwa, że poznałam te karty i mogę z nimi uczyć się na swój sposób poznawać świat magii :)

Serdecznie dziękuję:pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

 1. ulala, no wiesz...to mnie zaskoczyłaś
  lubisz takie bajery?:P

  OdpowiedzUsuń
 2. z ciekawości może i bym obejrzała, ale z powodu przekonań na pewno bym nie uzywała

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam w żadne karty nie wierzę. :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...