11 lis 2012

Studio Astropsychologii - Ocaleni przez anioły - recenzja

Witam,

Z wielką przyjemnością piszę ten wpis. Będzie On inny niż do tej pory pisałam, mianowicie będzie to recenzja książki. 
Książki, którą dostałam dzięki uprzejmości Pana Mariusza - redaktora naczelnego Wydawnictwa Studio Astropsychologii. 
Nigdy o tym nie pisałam, ale od dawna interesuje się tym co tajemnicze, magiczne, nieodgadnione. Jako zodiakalny skorpion mam w sobie wielką intuicję, która niejeden raz mi pomogła w życiu. 
Ezoteryką zaczęłam się interesować ok. 7 lat temu. Jedną z dziedzin jaka mnie fascynuje to świat aniołów. Dlatego też zapytałam przed nawiązaniem współpracy, czy jest możliwość dostania coś z tego zakresu. 
Jeszcze raz bardzo dziękuję, że to co dostałam było związane z aniołami. 

Dostałam m.in książkę:
Ocaleni przez anioły. 
Jak otrzymać anielskie wsparcie.
Dr.Doreen Virtue
ISBN: 978-83-7377-513-8 
EAN: 9788373775138 
Wydanie: I 
Rok wydania: 2012 
Format: 145 x 205 mm 
Ilość stron: 328 
Oprawa: miękkaKsiążka napisana jest bardzo prostym językiem, szybko się czyta, jest przejrzysta, mnie bardzo zainspirowała, ponieważ opisane są tam ludzkie przeżycia, historie związane z wizjami aniołów.
Jak wiemy każdy z Nas ma swojego anioła stróża. To anioł chroni Nas przed niebezpieczeństwami, my tego nie widzimy, ale czujemy jego obecność.
Książka wywarła na mnie pozytywne emocje. Czytając prawdziwe historie ludzi, czasami zastanawiałam się i głębiej myślałam, że mnie czasami też takie rzeczy spotykały już kiedyś, czy mi też wtedy pomógł anioł? :) aż mnie dreszcze przechodziły. Ileż to razy zanim coś zrobiłam zastanawiałam się czy dobrze wybiorę czy dobrze coś zrobię, jeżeli mi się to udawało i przynosiło zamierzony efekt, czy to nie była pomoc anioła? ;) Na co dzień wiele z Nas nad tym się nie zastanawia, nie wierzy w pomoc, moc aniołów. Ja jednak w to wierzę :)Autorka zebrała autentyczne historie wielu ludzi, którzy spotkali lub widzieli anioła. Niektórzy zmienili inicjały, niektórzy podpisywali się jako anonimy. 
Byli to zwyczajni ludzie, którzy widzieli anioła podczas medytacji, spotkali osobę, która ich uratowała i zniknęła bez śladu, mieli sen w którym ukazał się anioł, słyszeli głos anioła, który przesłał wiadomość ratując życie itp.
Jak najbardziej polecam tą pozycję książkową. Oczywiście nie zmuszę wszystkich do czytania, którzy nie interesują się tego typu literaturą, ale może wśród Was są osoby, które mają podobne zainteresowania co ja? :)
"55 procent z 1700 dorosłych Amerykanów, badanych w 2008 roku przez Uniwersytet Baylor, stwierdziło, że „Anioł Stróż pomógł im uchronić się przed krzywdą". W badaniach tych brały też udział osoby, które nie uważały się za religijne, co z kolei pokazywało, że anioły pomagają wszystkim jednakowo."
"Anioły w tej chwili znajdują się wśród Nas. Wasze anioły Stróże są z Wami w chwili, kiedy czytacie to zdanie."
Książka ma 17 rozdziałów. 
Dwie części. 
W pierwszej części są opisane prawdziwe relacje osób, które przeżyły niezwykłe wydarzenia związane z aniołami. W drugiej części opisane jest jak można spotkać anioła.Książka jest dla mnie niezwykła. Tak piękna a zarazem momentami wzruszająca.
--> Zapraszam <--

pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

  1. ooo, po tej książce napewno bym szukała wrażeń ;) musi byc rzeczywiście zjawiskowa, jeśli opisana została na wydarzeniach ludzi ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi ciekawie. Czekam na recenzję.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...