18 maj 2024

Pure Beauty Box - Przebarwienia? Rozegraj to jak ekspertka z L'Oréal Paris.

Witam,Bardzo lubię dostawać boxy niespodzianki - to największa radość dnia codziennego. Dla mnie to wielkie wyróżnienie i bardzo dziękuję z tego miejsca, że mam możliwość poznawać najnowsze trendy pielęgnacyjne i nowości kosmetyczne. Przy wspólnych działaniach z marką Pure Beauty, mam przyjemność na kolejny box, który zawitał do mnie jeszcze teraz w maju.

To box z marką L'Oréal Paris zatytułowany "PRZEBARWIENIA? Rozegraj to jak ekspertka!"

Kosmetyki ukryte w boxie miałam już przyjemność poznać we wcześniejszych testach w klubie recenzentki wizaż, ale to nie zmienia faktu, że bardzo się ucieszyłam, że będę miała z nimi kontynuację pielęgnacji i mały zapas na przyszłość.

Zapraszam kochani na open box i prezentację co kryło się w pudełeczku. Może większość z Was nie zna jeszcze tej najnowszej serii i chce ją bliżej poznać. Uważam, że warto jeśli tylko miewacie przebarwienia, to będzie to coś dla Was idealne przy letniej pielęgnacji.


Przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne i/albo te związane z wiekiem, a żaden z kosmetyków nie odpowiada na Twoje potrzeby? Nie martw się, bo choć walka nie jest prosta, marka L'oreal Paris przygotowała coś dla Ciebie, co będzie idealnym wsparciem.


Produkty L'Oréal Paris BRIGHT REVEAL, które skutecznie redukują przebarwienia różnego pochodzenia, dzień po dniu odmieniając skórę. Postaw na sprawdzone rozwiązania, zaufaj sile eksperckiej wiedzy i ciesz się równomiernym kolorytem, ponieważ Jesteś tego warta!


Pielęgnacja twarzy:

L'oreal Paris Bright Reveal UV Fluid redukujący przebarwienia z SPF 50+ niacynamid + kwas LHA
cena: 99,99zł/50ml

Formuła produktu wzbogacona jest o niacynamid oraz delikatnie złuszczający kwas LHA. Nie tylko widocznie zmniejsza przebarwienia i chroni przed ich powstawaniem, ale również wyrównuje koloryt skóry, nawilża ją i sprawia, że wygląda na bardziej rozświetloną. Kosmetyk ma niewidoczne wykończenie, dzięki czemu idealnie nadaje się pod makijaż.


L'oreal Paris Bright Reveal Serum redukujące przebarwienia 10% [niacynamid + kwas aminosulfonowy]
cena: 99,99zł/30ml

Zawiera niacynamid, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące oraz kwas aminosulfonowy, czyli delikatny składnik złuszczający. Serum redukuje do 77% przebarwień * (w tym potrądzikowych, posłonecznych, związanych z wiekiem). ma przyjemną konsystencję i nieklejącą się, lekką formułę. Idealnie nadaje się pod makijaż. Jest odpowiedni również dla skóry wrażliwej.

*ocena kliniczna 176 przebarwień, 88kobiet, 8 tygodni.L'oreal Paris Bright Reveal Peeling kwasowy redukujący przebarwienia niacynamid +25% [AHA + BHA + PHA]
cena: 99,99zł/25ml

Zawiera niacynamid, alfa-hydroksykwasy [AHA], które pomagają wyrównać teksturę skóry, beta-hydroksykwasy [BHA], które zwężając pory i redukują niedoskonałości oraz polihydroksykwasy [PHA], które delikatnie złuszczają martwy naskórek. Efekt? Przebarwienia są widocznie zredukowane, a skóra wygląda na odnowioną. Jest wyraźnie gładsza i rozświetlona. Jak stosować? Nakładaj tylko na 15 min. Następnie umyj dokładnie uwarz. Używaj maksymalnie 4 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem.

Wpis przy współpracy reklamowej z marką Pure Beauty.
#współpracareklamowa

#skincare #brightreveal
@lorealparis


Czy zmagacie się z przebarwieniami?
Znacie produkty L'oreal Paris?
Serdeczności 🤍


pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...