25 maj 2024

Frutti di Mare - eleganckie słodkie praliny z okazji Dnia Mamy od Vobro.

Witam,To już jutro 26 maj i najpiękniejszy dzień w roku - Dzień Mamy. Z tej okazji najsłodszym upominkiem jaki możemy podarować Mamie są pralinki z kolekcji Frutti di Mare od Vobro - zapakowane są one w eleganckie ala złote mieniące się opakowania oraz mają prawdziwe kokardy w kolorze bordowym lub écru. Mi bardzo podobają się takie małe, wielkie dopieszczone szczegóły - zawsze doceniam i cenię pomysły osób, którzy pracują nad całym projektem tworząc daną rzecz, a tu wyszło to perfekcyjnie i pięknie!


Pralinki inspirowane są kształtem owoców morza, a każda skrywa w sobie nadzienie w jednym z czterech smaków:
- orzechowym,
- mlecznym,
- kakaowym,
- karmelowym.

To rozkosz dla podniebienia, do kawy idealne! 
Rozpływają się w ustach, bo są mięciutkie i w smaku delikatne.


W środku znajdziemy 8 czekoladek, które są jak widać dwukolorowe. Otoczka pralin stanowi mix czekolady deserowej i białej. To jedne z moich ulubionych. Dodatkowo opakowanie zawiera hermetycznie zapakowaną wypraskę z pralinami i mamy pewność, że jakość pralin jest na najwyższym poziomie, gdyż chroni je także delikatna zabezpieczająca folia.

Bardzo się ucieszyłam z takiego słodkiego upominku i choć unikam słodyczy na co dzień - tak od święta zawsze się skuszę, by zasmakować odrobinę słodkości. Wyjątkowo praliny z Vobro są jedne z moich preferowanych i lubianych słodyczy na małe co nieco. 

#współpracareklamowa #Vobro
#reklama 

Wszystkiego najpiękniejszego dla wszystkich Mam.
Produkt nie zawiera barwników, ani konserwantów.pozdrawiam,
Donna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...