3 mar 2024

"Schody do lata" - Magdalena Kordel, wydawnictwo W.A.B.

Witam,Każdy dzień jest dobry na książkę. Potrzebowałam takiej lektury, która wzbudzi ciekawość w czytaniu i będzie zapadającą w pamięci sagą. Potrzebowałam historii przez którą się płynie, a nie zmusza do czytania... Już sama przepiękna i barwna okładka książki przez ostatnie dni wołała do mnie – no weź przeczytaj mnie.

Nowa książka „SCHODY DO LATA”, Magdaleny Kordel – autorki bestsellerowych powieści obyczajowych, swoją premierę miała 28 lutego 2024 r. w wydawnictwie W.A.B. To drugi tom ciepłej i dającej nadzieję serii „Przystań Śpiących Wiatrów”

To emocjonująca powieść z której biją ciepło oraz zachęta do celebracji codziennych „małych cudów”.


Melania nie może dłużej udawać, że wszystko jest w porządku. Choć tłumaczy narzeczonego na wiele sposobów, staje się jasne, że Mel doświadcza przemocy psychicznej. Na szczęście nie jest sama. Na pomoc rusza ekipa ratunkowa złożona z sióstr i brata. Przecież rodzeństwo zna siebie nawzajem jak nikt inny i zawsze stoi za sobą murem! W ich misję wtajemniczony zostaje również Wiktor, ekscentryczny właściciel dworku w Kotkowie. I to on, a właściwie pewien duch z przeszłości, może zrobić dla Meli najwięcej. Tak powstaje plan idealny, którego główne punkty wiodą nie tylko przez urokliwe Kotkowo, ale i czarowne miejsca w Bieszczadach, pełne zadziwiających historii.

Data premiery: 28-02-2024
Liczba stron: 416
Seria Przystań śpiących wiatrów
Wydawca: W.A.B.
Autor: Magdalena Kordel
Format: 135 x 210
ISBN: 978-83-8319-475-2
Kategoria Wydawcy: Literatura piękna
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami


Autorka mnie rozczuliła, gdyż napisała opowieść taką, która urzeka. Pokazuje jak silna jest rodzina. Momentami czułam dezorientacje, ale później następował spokój, kiedy bohaterowie pokonywali przeciwności i mieli siłę do zmian. To książka, którą nie trudno wypuścić z rąk. Polecam przygotować dzbanek ciepłej herbaty, kocyk i zanurzyć się w pięknej opowieści.

To świetna polecajka książkowa na weekend i wolny dzień. 
Wpis przy współpracy reklamowej z wydawnictwem W.A.B.pozdrawiam,
Donna

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...