3 sie 2014

Wakacyjne spotkanie blogerek w Krk cz. 1.

Witam,


Wszystko co dobre szybko się kończy...
Wrociłam z upalnego weekendu w Krakowie, gdzie m.in w sobotę spotkałam się z kilkoma dziewczynami na wakacyjnym spotkaniu blogerek, gdzie miałam przyjemność uczestniczyć. 

od lewej: Ja, Marta, Ania, Kasia, Dominika, Kasia i Karolina :)

Cel Naszego spotkania to zbiórka upominków dla dzieciaków z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - oddział Onkologiczny. 
Nie tylko my blogerki coś przyniosły, ale także kilku sponsorów coś podarowało od siebie 
(o tym będzie w części 2)

O godz. 13 spotkałyśmy się w Greckiej Tawernie Hellada tym razem na ulicy Limanowskiego i w odmiennej scenerii bo miałyśmy spokojne miejsce na świeżym powietrzu. 

Zamówiłyśmy przekąski...

oraz delektowałyśmy się owocowymi sokami Grante (pierwszy raz je w sumie piłam i nawet owoc granatu mi posmakował) przegryzając muffinki upieczone przez Dominikę :)))


Czas minął niesamowicie szybko. Plotki, ploteczki itd. Nasze organizatorki:i jeszcze jedno zdjęcie, które robiła hmm Dominika Dziękuję za super spotkanie :) 
Spędziłam miłą sobotę. Poznałam dwie nowe twarze, bo resztę już znałam, fajnie tak wspólnie razem przy jednym stole poplotkować o wszystkim i niczym z dziewczynami, które mają pasję taką jak ja :) A przy okazji sprawić komuś uśmiech na buźce i podarować coś od siebie :) Mam na myśli upominki dla dzieci :)

Zapraszam też na pozostałe części ze spotkania, które napiszę niebawem. Zdradzę, że to będą upominki, które zebrałyśmy dla dzieci :) 
 A teraz uciekam na chwilę odpoczynku, bo jutro nowy tydzień pracy i ograniczony czas na bloga :( ale damy radę! pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

  1. Świetna fotorelacja ;) I spotkanie na pewno równie świetne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne spotkanie musiało być. Fajnie, że w ten sposób pomogłyście dzieciakom.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...