16 paź 2017

Doskonała od... deska dla koneSERA.

Witam,Lubię sprawiać sobie i komuś prezenty. Cieszą mnie zarówno te prezenty przygotowane dla kogoś i te, które ja dostaję. Nie ważne czy coś jest duże, małe, tanie, drogie - liczy się pamięć, gest i uśmiech osoby obdarowującej i obdarowywanej. 
Październik to moment, kiedy obchodzę imieniny i urodziny, więc jest to czas miłych wspomnień i otrzymywania podarunków. W tym roku postanowiłam sama dla siebie zrobić taki prezent, z którego naprawdę się cieszę. To wyjątkowa pamiątka, ale też piękna i praktyczna rzecz do serwowania przekąsek. Zapraszam więc na domową imprezkę w której główną rolę odegra... no właśnie :) kto taki...?


Przeglądając ofertę ze sklepu mygiftdna.pl moje oczka uśmiechnęły się do deski do serów - ale jakże wyjątkowej deski! Jeśli jesteście smakoszem żółtych, pleśniowych, kozich, ziołowych itd. itp. serów jak ja i od czasu do czasu lubicie napić się dobrego czerwonego wina, to taki zestaw musi być Wasz! lub dla kogoś kto gustuje w przekąskowych dobrych serach i winku. 


Deska to nie wszystko, ponieważ kryje ona jakby schowek/pudełko dla nożyka, widelczyka i otwieracza do wina oraz co najważniejsze na desce jest wygrawerowane na specjalne Nasze życzenie - to co chcemy przekazać danej osobie, więc jest to idealny pomysł na prezent, ale jakże oryginalny i niepowtarzalny. Koniec z nudnymi okrągłymi, zwykłymi deskami do serów - zaskoczmy gości czymś innym, zaskoczymy solenizanta/tkę czymś specjalnym. 


Deska jest 'łatwa w użyciu' - wystarczy wysunąć lub złożyć i gotowe :)


Deska jest stabilna, konkretna i dobrze wykonana. Trwały i niesamowity grawer wykonany został techniką laserową. Bez problemu się czyści nie naruszając napisu. 


Co mogę więcej Wam napisać o tej fantastycznej desce? A no to, że jest to elegancki zestaw wysokiej jakości do serwowania serów (lub przekąsek takich jakie lubimy, mogą to być koreczki serowe, mini kanapeczki z bagietki serowe lub różne różności serowe)  I choć w rzeczywistości deska nie jest za duża (18,7 x 3,6 cm) to dla kilku osób zaserwowanie serowych przekąsek jest okej. A idealnie sprawdzi się nawet w kameralnym gronie dla dwojga <3 


Zaserwowanie serów na desce pięknie prezentuje się na stole. To szyk i elegancja - pełna klasa. Teraz już nie muszę wstydzić się 'codzienną' deską do krojenia - tylko jak podam sery to tylko na tej wyjątkowej i jedynej desce. 


Niby mała, a pomieści dwa gatunki moich ulubionych przysmaków :) 


Zapraszam do niesamowitego miejsca jakim jest mygiftdna.pl znajdziecie tam mnóstwo inspiracji na prezenty. Te dane od serca, na uroczystości lub tak po prostu bez okazji - bo się kogoś kocha, lubi, bo się o kimś myśli czy pamięta :) Sprawiajmy sobie prezenty, cieszmy się z drobnostek, dedykacja super sprawa, niekiedy doprowadza do łez wzruszenia i uśmiechu... 😊pozdrawiam,

Donna

15 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...