27 lut 2017

Matt Liquid Lipstick pomadki matowe od Delia Cosmetics.

Witam,Teraz często możemy spotkać na blogach jak i też przeczytać o nowych matowych pomadkach Matt Liquid Lipstick od Delia Cosmetics. Również i ja miałam możliwość poznania i przetestowania tylko 3 z 6 pomadek jakie są nowościami. Zapraszam Was kochani na małą prezentację i moją opinię o nowych pomadkach, które nieustannie testuję i poznaję przez ostatni tydzień cały czas (choć niektóre blogerki potrafiły napisać recenzję w ten sam dzień czy na drugi zaraz po otrzymaniu ich, dla mnie to bardzo dziwne i niezrozumiałe, ale są blogerki i blogerki) 
Czy owe pomadki stały się moimi ulubieńcami? Zdradzę Wam po cichu, że chyba tak 💋


Co o pomadkach mówi producent?

P-o-m-a-d-k-a 💋💄
↬ Gwarantuje intensywnie matowy efekt.
↬ Jest bardzo trwała, utrzymuje się na ustach do kilku godzin bez poprawiania!
↬ NIE ZOSTAWIA ŚLADÓW! 
↬ Nie wysusza ust.
↬ Ma oryginalne, stylowe opakowanie - doskonały drobiazg do torebki!
↬ Ma przyjemny, delikatny zapach.
↬ Twój ulubiony kolor nie jest oznaczony zwykły numerkiem, ale imieniem jednej ze światowych ikon stylu - już nigdy się nie pomylisz :)


Moja opinia:
Zgodzę się z opisem jaki pisze producent o pomadkach. Moje kolorki to 1, 4 i 5, czyli jest to 1. nudziak, który ogólnie bardzo lubię nosić na ustach. Taki kolor nieco fuksjowy-buraczkowy to nr. 4 a nr. 5 to powiedzmy czerwień. Każda z pomadek wyróżnia się swoją nazwą czyli imieniem znanej gwiazdy. Ogólnie pomadki są małe, mają tylko 5 ml pojemności. Zmieszczą się zatem w każdej torebce, a nawet w mini torebce. Każda z nich ma wygodny pędzelek, którym dobrze mi się aplikuje pomadki na usta. Ładnie też pachną. Lubię jak mam na ustach coś przyjemnego i jak pomadka ma ładny zapach czy 'smak'


Pomadki bardzo przypadły mi do gustu i bardzo przypominają pomadki z innej firmy o której tu nie będę pisać. Jakość jest prawie identyczna, ale Delię wyróżnia to, że jest o wiele tańsza! więc uważam, że naprawdę warto kupić taką pomadkę. Trwałość ich jak dla mnie jest rewelacyjna, naprawdę trzymają się długo na ustach i nie odbijają się na ubraniach czy szalikach zwłaszcza teraz gdy je jeszcze nosimy. Mogę też pić, jeść i pomadka nadal jest na ustach - to mi się podoba! Nie muszę robić ciągle poprawek. Jeśli mam wybierać który odcień mi się najbardziej podoba, to nie umiem się zdecydować, bo każdy z nich jest super i taki kobiecy. Pomimo, że na ustach jest mat, to nie odczuwam wysuszonych ust, pomadki też nie podkreślają żadnych suchych skórek. 


Ja jestem na TAK! 
Dajcie znać, czy też znacie już te trwałe płynne, matowe pomadki od Delii?pozdrawiam,

Donna

10 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...