26 lut 2017

Wosk Yankee Candle Moonlight.

Witam,Czy zastanawialiście się jak może pachnieć światło księżyca? Ja też nie mam pojęcia. Ale taka nazwa kryje się w wosku od YC, oczywiście jest to tylko nazwa, a to co kryje nuta zapachowa to rześka linia z serii Classic o zapachu bambusa, nut drzewnych i paczuli. Mowa o Moonlight. Znacie już ten zapach wosku? Ja go mam od niedawna, bo jakoś z początkiem roku u mnie zawitał, ale dopiero teraz poznałam go bo woski jak kosmetyki czekają na swoją kolej :D Czy skradł moje serce? Zapraszam na moje wrażenia jak pachnie ten magiczny wosk.


Moja opinia:
Etykieta piękna, taki skromny, aczkolwiek nieco romantyczny widoczek blasku księżyca na niebieskim tle wzburzonego morza i plaży. Zawsze mnie takie etykiety fascynują i zawsze nie mogę się doczekać jak będzie pachniał owy zapach po zapaleniu go w kominku. W skrócie i ogólnie to typowo męski, rześki zapach. Pachnie przepięknie o ile lubimy tego typu zapachy. Ja lubię, więc domyślałam się jak może ten wosk pachnieć przez papierek i nie myliłam się. Kruszę go dosłownie tak 1/4 może trochę mniej/więcej w zależności jak mi się tam ułamie i zapach czuć po chwili w całym moim dość dużym pokoju. Rozprzestrzenia się szybko i szybko jest wyczuwalny. Nie jest intensywny czy nachalnie duszący. Jest przyjemny i mi się podoba taka jego tajemniczość, zmysłowość. Lubię nuty drzewne w zapachach jak też i paczulę, więc to połączenie jest nawet całkiem trafne choć ciężko do opisania. Męskie nuty to chyba najlepiej odzwierciedlają ten wosk.


Na wieczory we dwoje ale nie tylko (bo np. w czasie błogiego relaksu samotnie) ten zapach pasuje dobrze. Jego biały wygląd subtelnie pali się w kominku, do tego nie brudzi go tak, jak np. woski o zabarwieniach czerwonych czy granatowych. Zapach po wypaleniu się w pokoju czuć jeszcze przez jakiś czas, ale już łagodniej ale nadal męsko. Chętnie ten wosk przygarnę jeszcze w jednej sztuce :)
Myślę, że taki wosk ucieszy też Panów - już nie długo dzień mężczyzny, więc może warto coś pomyśleć o małym drobiazgu? 

Wosk do kupienia w goodies.pl


pozdrawiam,

Donna

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...