5 wrz 2016

Wybielająca krystaliczna pasta do zębów Biała Perła.

Witam,Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem dotarła do mnie wybielająca krystaliczna pasta do zębów Biała Perła. Pasta pochodziła z akcji od portalu Uroda i zdrowie. Ucieszyłam się, że dostałam się do testów i oczywiście zabrałam ją ze sobą, by móc na bieżąco ją poznawać i testować. Moja ostatnia wizyta u stomatologa była niedawno, bo jeszcze w lipcu na zabiegu ściągania kamienia, więc tym bardziej wybielająca pasta mi się przydała, by podtrzymywać profilaktycznie efekty oczyszczonych z osadu zębów.


Moja opinia:
Sama pasta jak dla mnie jest małej wielkości 75 ml pojemności starczyła mi na mniej więcej 3/4 tygodnie użytkowania. Nie jest źle, ale wolę większe pojemności, ponieważ taki produkt używam codziennie po kilka razy. Pasta jak w większości innych past jest koloru białego. Dobrze aplikuje ją się na szczoteczkę i dobrze nią czyści. Jak dla mnie smak ma za łagodny, zdecydownie lubię coś konkretnie ostro miętowego, a w tym przypadku mięta była słabo wyczuwalna, raczej łagodna i delikatna. Po umyciu zęby były dobrze oczyszczone, umyte i takie gładziutkie. Oddech odświeżony.


Na pewno wiele z Was czeka na efekty wybielające po owej paście. Czy są, czy zauważyłam, czy warto zainwestować akurat właśnie w tą pastę itp. kiedy to na rynku jest duża konkurencja środków do higieny jamy ustnej? Pytań nasówa się wiele. Napiszę tak, ktoś kto dba i ma w miarę białe zęby, to ta pasta nadaje ładniejszego połysku, jest takim dopieszczeniem dla zębów. Utrzymywana biel nawet pod wpływem picia kawy czy czerwonego wina, nie zmienia się. Pasta ładnie cały czas utrzymuje biel zębów. Niestety nie miałam paska porównawczego stopień od ciemniejszych do jaśnejszych, ale uważam, że o jeden stopień moje zęby zrobiły się bielsze.

A co Wy używacie na swoje ząbki?
Chętnie coś kupię teraz nowego :)pozdrawiam,

Donna


7 komentarzy:

 1. Dostałam do testowania inną wersję i niestety działania wybielającego nie zauważyłam. Ale pasta sama w sobie dobrze czyści.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w użyciu mam rożne pasty, co wpadnie :-) teraz czaje sie ba pastę z węglem- niezle radzi sobie z wybielaniem

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam inną wersję i jestem bardzo z niej zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedyś sięgałam po pasty wybielające takie jak Białą Perła teraz skupiam się na leczeniu wrażliwych dziąseł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam te pastę do zębów i dla mnie to bubel.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ktoś regularnie myje zęby, to nie będzie miał problemów z utrzymaniem ich bieli. Natura niestety nie obdarzyła mnie idealnie białym szkliwem, a szkoda... :)
  Jeśli możesz, kliknij w linki w najnowszym poście, dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...