23 mar 2015

Wedding day ♥

Witam,


Zostaje powoli maniaczką wosków i chyba nigdy mi się one nie znudzą :) Tym razem poznałam nowy wosk, którego jeszcze nie miałam okazji wąchać, czyli Wedding day. To wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. 

Wyczuwalne aromaty: 
 ♥  mieszanka kwiatowa
♥  mieszanka owocowa


O zapachu:
"Długie oczekiwanie i jeszcze dłuższe przygotowania. Tygodnie (a nawet miesiące!) spędzone na poszukiwaniu idealnej sukni i najbardziej gustownych dodatków. Żmudna praca nad ułożeniem listy gości, skomponowaniem menu i nakreśleniem oprawy tej najważniejszej w życiu ceremonii. Łzy szczęścia, wielkie wzruszenie i szczery śmiech – to wszystko zostało w zaczarowany sposób zamknięte w białym wosku Wedding Day, który (już delikatnie podgrzany) pachnie niezwykle dziewczęcą, bardzo wyjątkową i niewinną kompozycją składającą się na bukiet białych kwiatów i nuty szlachetnych, słodkich owoców".Moja opinia:

Przez nieodwinięty papierek czuć było woń delikatną i przyjemną wosku. Czy tak ma pachnieć dzień ślubu? hm niekoniecznie, aczkolwiek zapach jest bardzo przyjemny i wg. mnie na każdy letni dzień pasuje, a nie tylko na dzień ślubu. Ten wosk to zapach białych kwiatów. By wydobyć ten aromat, wystarczy odrobina, w przeciwnym razie zapach może kogoś dusić, a tak jest bardzo przytulny, subtelny i taki niewinny. Do wchodzącego pomieszczenia gdzie odpalam ten wosk czuje też jakby zapach ładnych perfum przykładu nie umiem podać, ale kwiatowy zapach perfum jest odczuwalny.


Lubicie kwiatowe zapachy?
Do kupienia: tutaj


pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...