10 mar 2015

Loves my, loves me not stokrotkowy wosk YC.

Witam,


Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. 
Wyczuwalne aromaty: stokrotka.


Opis:

"Polne kwiaty są wierne, czułe i romantyczne. A przede wszystkim – kochają bezwarunkowo. Kiedy zerwiemy pąk polnej stokrotki i odrywając jej płatki zaczniemy wyliczać „Loves Me Loves Me Not” – przepowiednia zawsze wyjdzie na naszą korzyść! Czar polnych, wiernych, oddanych, czułych i romantycznych kwiatów został właśnie sprawnie uchwycony i na zawsze zamknięty w aromatycznym wosku. Jego esencja pobudza i zniewala. I – co chyba oczywiste – twierdząco odpowiada na to najważniejsze dla nas pytanie. Bo stokrotka zaklęta w wosku „Loves Me Loves Me Not” to pąk, w którym nie można się nie zakochać. I który czule odwzajemnia ofiarowaną mu miłość!"


Moja opinia:
Stokrotkowy wosk kojarzy mi się przede wszystkim z dzieciństwem. W moim ogrodzie rosło pełno stokrotek i bardzo je lubiłam zrywać do maleńkich flakoników. Wosk odzwierciedla zapach tych kwiatuszków i przypomina rozgrzaną od słońca polanę czy łąkę rosnących stokrotek. Gdy zamkniemy np. oczy i zaczniemy wizualizować możemy przenieść się na magiczną łąkę pełną tych drobnych i uroczych kwiatów. Zapach pasuje teraz na marcowe słoneczne dni, gdzie wszystko po zimie budzi się do życia. Nie wiem czemu, ale chwilami powróciły do mnie piękne wspomnienia z przeszłości. Polecam wosk na wiosnę i letnie dni :)))


Czy wy też robiłyście wyliczankę z urywanych płatków "kocha czy nie kocha"? ;)

żródło:internet

A następnym woskiem do odpalenia będzie Wedding Day :)


Do kupienia: tutaj :) 
pozdrawiam,

Donna


7 komentarzy:

 1. uwielbiam woski i perfumy kwiatowe, na pewni kiedyś go kupię.

  OdpowiedzUsuń
 2. baaardzo dużo się ludzi nim zachwyca, ja nie miałam okazji go powąchać ale mnie w ogóle nie kusi... jakoś nie przepadam za zapachami kwiatowymi

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam, jak koleżanka dała mi spróbować wosk to dorwałam od razu średnią świecę :D Uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię kwiatowe zapachy YC.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...