16 mar 2015

Lakier Flormar - nr P14 i Secret 3D - pył nr 2

Witam,


U mnie dziś piękne, wiosenne słoneczko. A jak u Was z pogodą? W taki dzień, gdzie mamy coraz więcej słoneczka, na naszych paznokciach powinny znaleźć się już kolorowe odcienie. Dziś zaprezentuje coś delikatnego, dziewczęcego i sami zobaczcie :) Zapraszam na mani w wykonaniu Lakier Flormar - numer P14 i Secret 3 D - pył nr 2Lakier Flormar - numer P14 to bardzo jasny i delikatny róż. Jego krycie jest bardzo słabe. Jeśli chcemy tylko subtelnego połysku jak przy lakierach bezbarwnych wystarczy 1 lub 2 warstwy. Natomiast jeśli zależy nam na różowych paznokciach trzeba co najmniej 3 warstw (ale to wg. mnie już za dużo, jeśli chodzi o jakiekolwiek malowanie lakierami)
Sam lakier wysycha stosunkowo szybko, konsystencja z tych rzadkich i może wylewać się na skórki. Plusem jest malutki i zgrabny pędzelek. 


Secret 3 D - pył nr 2 - kolor lila/róż - to maleńkie brokatowe świecidełka ozdabiające mani :) Nakłada się je na świeżo pomalowane paznokcie, łatwo przywierają. Zmywanie za to jest kłopotliwe, ale plusem ich jest to, że długo się utrzymują. Można tworzyć fantazyjne mani wg. własnych upodobań :) Pudełeczko 3 g starcza na wiele użyć.


Paznokcie ładnie mienią się w słońcu :)
pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

  1. Zazwyczaj wolę bardziej kryjące lakiery, ale w tym przypadku efekt jest fajny ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Drobinki mi się podobają, ale lakier nie bardzo. Nie lubię słabego krycia, a męczenie się z tyloma warstwami faktycznie jest uciążliwe.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudne połączenie :o) Bardzo mi się podoba efekt końcowy :o)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...