7 mar 2015

Czarne mydło Savon Noir i rękawica Hamman do peelingu.

Witam,


Domowy zabieg z czarnym mydłem Savon Noir i rękawicą hamman do peelingu wywarł na mnie jak na warunki domowe bardzo pozytywnie wrażenie. Wiadomo, że to nie to co prawdziwy rytuał Hamman, o którym tylko mogłam poczytać na necie jak przebiega, bo nigdy takowego nie miałam wykonywany, ale w domowym zaciszu mogłam choć przez chwile poczuć namiastkę tego wspaniałego rytuału, który jest tradycyjnym marokańskim sposobem dbania o urodę.Odczułam niesamowite wrażenie w dotyku jaka skóra była przed a jaka po zabiegu i to już po pierwszym razie, a każde kolejne zabiegi były wspaniałą chwilą odprężenia dla mojej skóry, która stawała się gładka, oczyszczona, zregenerowana i pozbawiona wszelkich drobnych niedoskonałości - tak! to cudowne uczucie i takie jakie najbardziej lubię, bo wtedy nie tylko czuję się wspaniale w swojej skórze, ale taka lekka na duchu, a to daje mi mnóstwo pozytywnej energii i lepszego samopoczucia. 
Sam zabieg wymaga jednak czasu i wykonywać go należy bez pośpiechu. Doskonałym połączeniem w pielęgnacji ciała jest rękawica peelingująca, która złuszcza martwy naskórek, pobudza przy tym krążenie krwi w naszym organiźmie. Nadaje skórze jędrności, gładkości i jest bardzo łatwa w użyciu.


 Zapach mydła jest taki hmm trudno go określić jak pachnie i co to za aromat, raczej daje się go znieść i nosa nie urywa. Rekompensuje to jednak działanie tego mydła, więc jak dla mnie mydło może mieć zapach jaki chce, bo efekty jakie zobaczyłam w dotyku skóry są mega :)


Po każdym użyciu rękawicy należy ją przemyć delikatnym  środkiem czyszczącym, wycisnąć i odłożyć do wyschnięcia. Rękawica przeznaczona jest do użytku indywidualnego.
Rękawicę jak i mydło można nabyć w sklepie 

-> mydło 

A ja z tego miejsca dziękuję Pani Justynie za możliwość poznania i przetestowania owych produktów. 


Jestem ciekawa, czy wy również lubicie domowe rytuały pielęgnacyjne?
 ba! na pewno tak - jeżeli tak to jakie są to rytuały :)
pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...