12 sie 2017

Lucky Shamrock wosk Yc.

Witam,Jak Wam mija dzionek? U mnie wszystko w porządeczku. Zabrałam się za porządkowanie wosków i małe co nieco w ich odpalaniu. Dobrze, że dom jest duży, więc czy to na dole czy na górze można palić różne zapachy, bo i tak na siebie 'nie nachodzą" Zapach jaki wybrałam u siebie to zielony,  koniczynkowy zapaszek - Lucky Shamrock. Nie wiem czy jest on dostępny w Polsce, ponieważ zapach ten mam ze Stanów, więc nie orientuję się czy u Nas gdzieś w sklepach internetowych czy stacjonarnie jest dostępny.


Jest to bardzo świeży zapach trawy - taki moment od razu po skoszeniu. Czuję w nim zarówno świeżość jak i nutę lekkiej słodyczy. Nie w ma w tym nic chemicznego. Zapach jest typowo wiosenno-letni. Przyjemny i ładny. Nie powoduje bólu głowy, można go palić non stop i w powietrzu czuć coś bardzo świeżego, zalatującego spokojnym dniem 'na wsi' gdzie dookoła są łąki, pola ze skoszoną świeżą trawą/koniczyną. Zapach jest ładniejszy jak się go odpali i po chwili wejdzie do tego pomieszczenia. 


Tego typu woski uważam, że ładnie wkomponują się do przedpokoju czy salonu. Jak dla mnie jest to wosk przyjemniaczek i mi się podoba.

Co u Was się dziś pali w kominku?pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

  1. super, nie wiedziałam o istnieniu tego wosku

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie lubię zapachu trawy, a już tym bardziej skoszonej, pewnie dlatego, że mam silną alergię ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...