7 lis 2013

Dafi dzbanek Omega 4 l Subtelny i nowoczesny.

Witam,


Po raz drugi miałam okazję przetestować dzbanek z Dafi, tym razem był to Omega 4 l ze wskaźnikiem Led sensorWybór koloru również należał do mnie za co bardzo dziękuję firmie, nawet za taki drobiazg jak możliwość wyboru kolorystyki, która w swojej ofercie jest szeroka.


Zaraz po otrzymaniu dzbanka i wyjęcia z kartonu dzbanek przedstawiał się następująco. 


Założyłam filtr, który bardzo szybko i z łatwością się zakłada i już można zacząć oczyszczać wodę do picia czy gotowania, ale najpierw wskazane jest poczytać co pisze na instrukcji...


Instrukcja krótka i zwięzła jest umieszczona na kartonie 
 jak funkcjonuje dzbanek i jak go uruchomić, aby flirt zaczął swoje zadania. W celu uruchomienia należy nacisnąć i przytrzymać aż indykator mignie 3 razy na niebiesko. Od tej chwili odmierzany jest czas jednego miesiąca czyli okres przydatności jednego wkładu filtrującego. Kiedy minie ten czas wskaźnik zaczyna migać na czerwono i wkład należy wymienić na nowy.

W celu lepszego czytania kliknąć w zdjęcie:
Czysta woda w kuchni to podstawa. Używam jej do gotowania zup, a przede wszystkim do zaparzenia kawy czy herbaty, którą w okresie jesienno-zimowym wypijam bardzo dużo. Wiem, ze woda, którą zagotuje jest czysta, zdrowa i bez osadu. Czuję różnicę w smaku herbaty gdy piję ją u kogoś, a u siebie jak przefiltruję wodę na ten napój. Jeżeli smak nie jest wyczuwalny od razu to gołym okiem wystarczy popatrzeć na osad czy zostanie na filiżance czy nie.
W lecie robiłam dużo lodów do zimnych napojów by ugasić pragnienie, teraz woda towarzyszy mi w postaci rozgrzewających herbat lub również w stanie surowym czyli z plasterkiem cytryny by oczyścić organizm z toksyn.
Idealnie sprawdza się do gotowania zup, które również u mnie częściej goszczą teraz w menu, gdy za oknem coraz zimniej. Rozgrzewający krem z groszku z grzankami - pychotka. W czasie gotowania dolewamy przefiltrowaną wodę, po ugotowaniu miksujemy i podajemy krem z grzankami.Więcej o 3 krokach Dafi do poczytania odsyłam w kliknięcie baneru:A firmiedziękuje za przekazanie produktu do testów.
pozdrawiam,

Donna


7 komentarzy:

  1. Kocham ten dzbanek jest cudny, drugi też by mi się przydał, akurat się przeprowadzam na swoje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kusi mnie ten dzbanek ;) choć nie wiem czy regularnie bym z niego korzystała.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że sygnalizuje kiedy trzeba wymienić filtr :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...