13 paź 2021

Nowość na rynku polskim - innowacyjny zestaw do czyszczenia podłóg oraz usuwania kurzu Swiffer.

Witam,Jak Wam kochani mija dzień? U mnie jak widać dla mojej Dorin dzień leniwy i spędzony na ciepłym kaloryferze. Ach te jej kocie pozy, kiedy się przeciąga. Kocham tego mojego kociaka bardzo i nie mogę mu odmówić wizyt w pokoju, kiedy za oknem coraz zimniej. Wiąże się to też z tym, że moje sprzątanie odbywa się częściej, bo jej sierść widzę potem wszędzie. Pomaga mi w tym rewelacyjny Swiffer, czyli mop, który pozamiata i umyje podłogi. Jak super, że jest to jedno urządzenie, bo jego zaletą są wymienne mokre i suche ściereczki.


Suche ściereczki przyciągają i zatrzymują 3 razy więcej brudu, kurzu i włosów, niż inne tradycyjne szczotki do zamiatania, a mokre ściereczki dokładnie rozpuszczają zanieczyszczenia i pozostawiają świeży zapach czystości. Wow rewelacja! Moje sprzątanie trwa teraz naprawdę szybko i jest dokładne, ponieważ zmiataczka posiada też obrotową końcówkę 360, która pozwala dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca.

Oprócz rewelacyjnego mopa do sprzątania kurzu mam też miotełkę Swiffer (zaprezentuję ją dokładniej na IG), która doskonale przyciąga i zatrzymuje kurz, włosy oraz alergeny roztoczy kotów i psów. Miotełka dociera do wszystkich zakamarków, dzięki swoim elastycznym włóknom oraz dłuższej rączce - przy wariancie xxl. Produkt nadaje się do czyszczenia praktycznie wszystkich suchych powierzchni i nie pozostawia osadu. Jestem bardzo zadowolona z całego zestawu jaki mam okazję poznać, bo lubię poznawać nowości :)


A Wy kochani lubicie sprzątać, kiedy wasi pupile rozpoczęły sezon grzewczy na kaloryferach?

*Wpis powstał przy #współpraca z trnd_polska
#ChwilaZeSwifferem #TakSzybkoJakSwiffer #ad #projekttrnd
pozdrawiam,
Donna

5 komentarzy:

  1. Taki zestaw na pewno mi się przyda. Dziękuję za polecenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ktoś tu skradł całe show :D A tak serio to ten zestaw wygląda bardzo ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rewelacyjny mop do sprzątania na pewno znajdzie uznanie w każdym domu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...