13 lis 2015

Małe wyróżnienie i miła nagroda :)

Witam,Pod moją nieobecność w domu, zawitała pewna miła przesyłka. Co tu dużo pisać, lepiej pokażę i nieco pochwalę się co otrzymałam od Redakcji TrustedCosmetics. To miłe uczucie, gdy ktoś docenia i nagradza Naszą pracę z blogowania i małymi kroczkami pracujemy na Nasz mały sukces. Niby nic, ale dla mnie to wielkie wyróżnienie :) dlatego też od razu oprawiłam sobie certyfikat w ramkę ;p by się nie zniszczył, czy gdzieś tam nie zapodział...
Do takich nagród podchodzę poważnie i cieszą mnie takie moje małe osiągnięcia, bo to w sumie ja sama na to pracuje. (a inni zwłaszcza znajomi z mojego miasta, którzy podczytują mnie niech sobie myślą co chcą i jak chcą :D)


Oprócz certyfikatu dostałam malutki drobiazg, który od razu mi się spodobał i przypadł do gustu - Rozświetlająca pryzma do makijażu nr 11 z Marizy.Dziękuję redakcji za to wyróżnienie :)

Oraz z tego miejsca życzę Wam abyście Wy otrzymały takie nagrody, bo każda z Nas zasługuje na wyróżnienia! bo prowadzimy naprawdę niesamowite blogaski :) 
pozdrawiam,

Donna

14 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...