30 maj 2017

Specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia i stymulujący wzrost włosów H-STIMUTONE od Pharmaceris.

Witam,Ponad dwa miesiące temu mój przyjaciel zaczął poznawać nowy Specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia & stymulujący wzrost włosów H-STIMUTONE od Pharmaceris. Jest to nowość wśród szamponów, jakie ma w swojej ofercie firma Pharmaceris, więc jeśli ktoś zauważył już siwienie włosów u siebie i chce stopniowo przywrócić ich naturalny kolor może profilaktycznie stosować taki specjalistyczny apteczny szampon. 


Wskazania:
Polecany dla mężczyzn i kobiet do mycia skóry głowy i włosów, z tendencją do wypadania, łysienia oraz siwienia. Rekomendowany do włosów osłabionych, które ulegają przedwczesnemu procesowi starzenia, objawiając się ich widocznym przerzedzeniem oraz pierwszymi oznakami siwizny. Regularne stosowanie szamponu opóźnia proces siwienia włosów i stopniowo przywraca ich naturalny, fizjologiczny kolor. Formuła do codziennego stosowania. Szampon nie wykazuje właściwości farby do włosów.


Działanie:
Szampon stanowi skuteczne rozwiązanie problemów siwienia oraz wypadania włosów, wynikających z ich naturalnego wieku genetycznego oraz zmian środowiskowo-cywilizacyjnych (stres, zła dieta, zanieczyszczenia środowiska), prowadzących do szybszego procesu starzenia włosów. Szampon efektywnie oczyszcza skórę głowy oraz poprawia kondycję włosów. Oparty na skoncentrowanym działaniu naryngeniny, wykazuje duoaktywne działanie: opóźnia proces starzenia się włosów i przywraca ich naturalną pigmentację. Naryngenina aktywuje mitochondria odpowiedzialne za funkcje życiowe komórek, wydłużając ich żywotność oraz wycisza geny odpowiedzialne za hamowanie produkcji barwnika. W rezultacie spowalnia proces siwienia i redukuje ilość siwych włosów. W połączeniu z wyciągiem z orzecha, zawierającym fitopigmenty, stopniowo przyciemnia siwe włosy i przywraca im naturalny kolor. Wysoko efektywny, zgłoszony do opatentowania, kompleks kofeiny i Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF, wydłuża aktywność życiową mieszków włosowych (faza wzrostu), znacząco je wzmacnia oraz zmniejsza tendencje do wypadania i przerzedzenia włosów. D-pantenol i polimery kationowe, o właściwościach łagodzących podrażnienia i regenerujących, przywracają fizjologiczne pH skóry głowy oraz niezbędny poziom nawilżenia.


SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE GŁOWY 
Z TENDENCJĄ DO SIWIENIA I WYPADANIA WŁOSÓW:
79% hamuje wypadanie włosów
82% wzmacnia włosy
57% zapobiega łysieniu
57% skóra głowy jest mniej widoczna
64% zapobiega łamaniu się włosów


Opinia:
Na pewno każdego będą ciekawić efekty. Pierwsze zdjęcie wykonane przed używaniem w pełnym i słonecznych słońcu. Widać mocną siwiznę. Drugie zdjęcie po ok. 2 miesiącach stosowania szamponu - jest ono zrobione już w warunkach domowych (wybrałam zdjęcie, które i tak najlepiej wyszło, a nieraz jest dzień co foty nie chcą za nic wychodzić) Włosy tutaj też są przycięte, z racji ich szybkiego wzrostu. Grzywka jak na moje oko i w rzeczywistości trochę jakby przyciemniała, ale boki nadal są i rosną siwe. Ogólnie włosy mogą wydawać się na mocno ciemniejsze niż z pierwszego zdjęcia, to wina światła - ja oceniam tak w granicach 20% że przyciemniały. 


To co znajomy mi przekazał to:
- włosy zrobiły się takie miękkie
Kiedy zapytałam 'to wcześniej nie miałeś włosów miękkich po innych szamponach?"
- jego odp. no nie 
- aha :D 
- szybciej zaczęły rosnąć i maszynka raz na 3 tygodnie idzie w ruch
- dobrze się pieni, zapach przyjemny, wydajny


Czy wierzyć czy nie wierzyć w takie specyfiki? nie mam tu na myśli tego typowego przykładu z szamponem na siwienie, ale też na wypadanie, na wzmocnienie, na łuszczyce i inne dolegliwości związane z włosami. Bo z reguły większość nie wierzy, że coś takiego może pomóc. Tak samo jak balsamy na cellulit itp. Ot, taki szampon, ot taki balsam - ktoś powie. Ale jak ktoś ma takie nastawienie od początku i zacznie coś używać, przez tydzień i nie zobaczy efektów już zniechęca się i odstawia preparat, nazywając bublem. Tu nie oto chodzi, tu chodzi o systematyczność. Firmy przeprowadzają wcześniej badania, nad produktem pracuje sztab osób. Oczywiście nie każdemu wszystko się sprawdzi, ale ja uważam, że takie specyfiki potrzebują czasu i systematyczności w używaniu.  Co do szamponu na siwienie - włosy w maleńkim stopniu się przyciemniły oraz ogólnie szybciej rosną. To chyba plus tego szamponu :) 


W imieniu przyjaciela - dziękujemy firmie Pharmaceris 😊
Produkt do kupienia ↬ sklep.pharmaceris.com
ps. Niedługo dzień ojca może podarujecie taki szampon swojemu ojczulkowi, by go odmłodzić? :) 

*******************************************

Aktualizacja wpisu 11.09.2017 
Kontynuacja kuracji po drugim opakowaniu szamponu:

Włosy nadal szybciej rosną i są często przycinane. Z jednej strony, rzeczywiście przyciemniają się i widać różnicę. Szampon należy używać systematycznie, bez przerw, wtedy efekty się pojawiają :) 

pozdrawiam,

Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...