31 maj 2017

KOBO Professional Matte Lips Lipstick: 421 Mandarine, 422 Raspberry Kiss, 423 Lechee Tree, 424 Night Butterfly, 425 Glass of Wine.

Witam,Usta to Nasza wizytówka kobiet. Te zadbane, nawilżone i pomalowane na kolorowo dają niesamowity efekt do stylizacji. Czasem mały dodatek na ustach, a tak wiele robi - dopełnia i dodaje pewności siebie. Podobają mi się kosmetyki w czarnych opakowaniach, są takie klasyczne, 'poważne' Jakie są więc pomadki Kobo Professional Matte Lips Lipstick? Zapraszam na krótki wpis.

  
KOBO Professional Matte Lips Lipstick
Pomadka, która zapewnia ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada oraz długo utrzymuje na ustach. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala ustom utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia. 
Dostępne w pięciu kolorach: 
421 Mandarine, 422 Raspberry Kiss, 423 Lechee Tree, 424 Night Butterfly, 425 Glass of Wine. 
Waga: 4,5 g 
Cena: 16,99 zł

Opinia:
Ponumerowałam 1, 2, 3, 4, 5 aby było wiadomo w jakiej kolejności były użyte. Jednak każda z pomadek ma swoją nazwę i numerek. Od lewej to: 421 Mandarine, 422 Raspberry Kiss, 423 Lechee Tree, 424 Night Butterfly, 425 Glass of Wine.

W różnym świetle kolor pomadek inaczej mi zawsze wychodził, mniej więcej chciałam zaprezentować poszczególne kolory, jakie kryją się w tych czarnych, tajemnicznych opakowaniach. Z początku gdy zaczęłam używać do pierwszych testów, użyłam 423 Lechee Tree. To ta najbardziej różowa. Czy to był mat na ustach? dla mnie taki pół mat. Odczuwałam też dobre nawilżenie, bez suchych skórek. Pomadki dają wyczuć się na ustach, czuć od nich taką lepkość, ale to nie przeszkadza mi, gdy rozmawiam. Opakowania zamykane na taki magnes podobnie do jak to przy wersjach KOBO Professional Colour Trends Lipstick.


Wśród tej piątki nie mam swojego faworyta kolorystycznego, jedynie to 421 Mandarine kolorystycznie nie przypadła mi do gustu. Takie odcienie coś ala pomarańcz nie pasują do mnie. Lubicie pomadki z Kobo?pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...