19 maj 2017

Czas na pranie z kapsułkiami Vizir 3-in-1 Pods.

Witam,Udało mi się pierwszy raz dostać do grona ambasadarów na platformie Everydayme i otrzymałam do testów nowe kapsułki Vizir 3-in-1 Pods. Oprócz opakowania samych kapsułek był też przewodnik projektu, książeczka „Badanie opinii”, a do przekazania innym 20 pojedynczych kapsułek do prania Vizir 3-in-1 Pods Alpine Fresh i 15 ulotek Vizir. 


Pojedyncze kapsułki otrzymała rodzina, kilka koleżanek oraz paru znajomych. Nie każdy jednak udzielił mi informacji jak kapsułki się sprawdziły w praniu. Już tracę zaufanie do niektórych, bo każdy jest miły jak tylko coś chce dostać, a jeżeli ja wymagam choć zdania opinii to słyszę 'no może być', 'dobre' Jako blogerka i osoba lubiąca pisać o czymś wymagam nawet sama od siebie czegoś więcej niż pół słówek. Wracając jednak do kapsułek Vizir. Na półkach sklepowych jest tego miltum, czasem nie wiemy na co się zdecydować. Zwracamy uwagę na cenę, na ładne opakowania, zapach i tak właśnie opakowanie i zapach Vizir zawsze się wyróżniał na tle innych produktów tego typu. To reklamy w tv sprawiają, że ufa się Vizirowi. 


Vizir 3-in-1 Pods to osiągnięcie marki Vizir – skoncentrowany środek piorący w płynie, zamknięty w małej kapsułce o ulepszonej formule, przeznaczony do tkanin białych i kolorowych! Kapsułki do prania Vizir 3-in-1 Pods mają trzy komory, dzięki którym: 1. Piorą 2. Wybielają 3. Nadają blask tkaninom. Kapsułki piorące Vizir 3-in-1 Pods mogą być stosowane zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Jedna mała kapsułka wypierze do 5 kg ubrań! Ich formuła jednocześnie zapewnia biel Vizira i żywe kolory tkanin - w zależności od naszych potrzeb.


Kapsułki Vizir, które miałam okazję poznać, świeżo pachną 1 kapsułka wystarcza na 5 kg prania, więc to sporo. Uwielbiam prać koce, mam też trzy grube szlafroki i za każdym razem lubię po praniu czuć tą miękkość, ten ładny zapach i czystość. Zapach na ubraniach czuć przez jakiś czas, ale nie długo. Średnie zabrudzenia kapsułka daje radę doprać, zbyt mocne uważam, że tu już słabo sobie radzi, ale żeby odświeżyć codzienne ubrania lub koce, zasłony to kapsułka spisuje się dobrze. 
Podsumowując projekt to jestem zadowolona, bo poznałam coś ja, poznała moja rodzina i kilka innych osób. To otwartość na nowości, to poznanie czegoś innego. Polubiłam te kapsułki - są godne polecenia. Teraz mogę prać i prać... chociaż za prasowaniem już tak nie przepadam..

A tak wyglądała cała paka, którą wręczył mi kurier :) 

Wolicie kapsułki czy proszki do prania?pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

 1. Bardzo lubię kapsułki do prania, Ale tych jeszcze nie miałam, sama nie wiem dlaczego ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię kapsułki, nie używam już zwykłych proszków

  OdpowiedzUsuń
 3. wolę takie kapsułki od zwykłych proszków:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo lubię te kapsułki, świetnie mi się sprawdzają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też biorę udział w tym projekcie. Co mnie najbardziej zaskoczyło to fakt, że te kapsułki są niemal identyczne jak kapsułki Persil. Dobrze piorą, dają ładny zapach. No i są w przystępnej cenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. też biorę udział w tym projekcie :) wole kapsułki

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja sie znowu nie zalapalam. Cos mam pecha.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...