28 maj 2016

Mini Max quick dry & long lasting nr. 135 i 144 wiosna, lato 2016 cz.1

Witam,


Cieszę się, że nastały ciepłe i słoneczne dni, aż chce się pomalować paznokcie na różne, barwne kolorowe odcienie. Ze względu na urzędową pracę nie mogę sobie pozwolić na szaleństwo, bo źle się z tym czuję, choć wiem że nikt mi nie zwróci uwagi na barwne paznokcie to i tak wolę stonowane, spokojne nudziaki w pracy. Ale w weekend przecież mogę zaszaleć :) Do testów wybrałam dwa lakiery Eveline Mini MAX quick dry & long lasting nr. 135 i 144 to moje propozycje na wiosnę i lato 2016.


Mini Max quick dry & long lasting to cała gama różnorodnych odcieni - moje są idealne niemal, że do wszystkiego pasują. Każda stylizacja uważam, że będzie ożywiona. Nie są wyzywające, ale kobiece.  Czerwień z różem to kolory Nasze kobiet - zawsze je wybieramy na pierwszym miejscu :)


Lakiery mają po 5 ml pojemności. Są male, ale wydajne. Pędzelek nie za duży, ale też nie za mały. Jak na moje małe paznokcie spisuje się dobrze. Lakiery dobrze pokrywają przy dwóch warstwach. Standardowo średnio-szybko schną, ale wiadomo jak jest przy lakierach. Po trzech dniach moje paznokcie wymagały poprawek, ale i tak uważam że długo wytrzymały.


Kolorki mi się podobają. Wiosenno-letnie super! aż mam ochotę pomalować jeszcze paznokcie u stóp. Przepraszam za jakość zdjęć, samemu ciężko. 


A co u Was gości na paznokciach?


pozdrawiam,

Donna

9 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...