31 sie 2015

Zapach samochodowy Car Jar Leather od YC.

Witam,


Dziś nieco inny wpis, nie o kosmetykach, nie o mnie tylko o zapachu YC do samochodu. Testowany od trzech tygodni zapach samochodowy Car Jar w formie zawieszki z serii Classic o zapachu skórzanej tapicerki - jak się spisuje? Zapraszam na recenzję.


O zapachu...
"Co nas najbardziej pociąga w nowych samochodach? To, że są nowe i... pachnące! Jazda takim autem – właśnie wyprowadzonym z salonu – to prawdziwa przygoda i istny raj dla zmysłów. Najbardziej pociągający jest zapach skórzanej, luksusowej tapicerki – mięsistej, ekskluzywnej, delikatnej. Niestety, z dnia na dzień te nietypowe nuty zanikają, a każda kolejna przejażdżka staje się męczącą rutyną. Panaceum na samochodową nudę i sposobem na przywrócenie wnętrzu auta pierwotnego blasku jest Car Jar od Yankee Candle. Urocza, wycięta na kształt tradycyjnego słoja zawieszka przez cztery tygodnie wydziela zapach porównywalny z aromatem nowej, skórzanej tapicerki. Może wydawać się to dziwne, zbyt fantastyczne, ale... wystarczy dać szansę Car Jar Leather, aby przekonać się o tym, że skórzane nuty naprawdę poprawiają komfort jazdy!"


Moja opinia:
Zapach podarowałam komuś, ale nie ukrywam, że sama mam też przyjemność często podróżować tym samochodem, gdzie jest zawieszka YC. Na początku od zawieszenia, zapach był bardzo intensywny. Tak po 2 tygodniach do 3 czuć go dalej, ale już mniej niż na samym początku (Myślę, że gdyby właściciel auta nie wietrzył tak swojego cacka, zapach utrzymałby się na dłużej - ale cóż tak to już jest jak mężczyźni mają swoje widzi misie :P wietrzenie auta w upalny dzień) Wg. producenta zapach ma nam towarzyszyć do 4 tygodni, więc nie jest źle. Jak pachnie owy zapach? - ano skórzaną tapicerką. Bardzo mi przypomina sklep ze skórzanymi torebkami, butami - jest to taki konkretny męsko-damski zapach prawdziwej skóry, który myślę, że mężczyźni polubią, choć kobietom też się spodoba, bo przecież lubimy skórzane torebki/buty/dodatki. Coś skórzanego kojarzy nam się z luksusem, elegancją. Ten zapach właśnie to oddaje i sprawia, że jazda samochodem staje się czymś przyjemnym. Nawet stanie w korku zapach umila swoją obecnością :D i przypomina, że coś pachnie w samochodzie. Jest to pierwsza zawieszka z YC ale myślę, że nieostatnia. Na zimę może wybiorę coś ciasteczkowego i słodkiego :D


Jakie wybieracie zapachy do samochodu?
Czy Wasi mężczyźni są chętni na zapachy? 
Zawieszka YC do samochodu może być fajnym prezentem :)
pozdrawiam,

Donna

13 komentarzy:

 1. Bardzo mnie ciekawi, jak pachnie ta zawieszka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupuję regularnie zapachy do auta, tego nie miałam okazji używać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. muszę sobie kupić yankee candle do samochodu koniecznie, bo zwykłe choinki krótko pachną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem wietrzenia auta non stop u mnie w rodzinie jest jeden taki kierowca co czyni to nagminnie. Ja swoje auta zamykam. Odnośnie zapachu - miałam YC ale w innej formie i powiem Ci, że z zapachem mnie rozczarował, prawie go nic nie było czuć...

  OdpowiedzUsuń
 5. Taką zawieszkę chętnie bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do samochodu najbardziej lubię męskie zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki zapaszek,to z przyjemnością bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak będę mieć własne auto to będę je rozpieszczać takimi zapachami :D
  Myślałam, żeby podarować taką zawieszkę siostrze do auta - może na imieniny dostanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Po całym dniu pracy w sklepie wypełnionym skórzanymi torebkami nie chciałabym czuć tego zapachu jeszcze w aucie. Zapach zupełnie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Próbuję u siebie dorwać gdzies zawieszkę, ale jest ciężko:\

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...