17 cze 2015

Suplementacja z Pharma Nord.

 Witam,Nie zawsze z pożywieniem damy codziennie organizmowi wystarczającą ilość witamin, mikro i makro elementów. Zarówno stres jak i szybki tryb życia z czasem odbija się na Naszym zdrowiu. Od czasu do czasu wzmacniam się czymś od środka, w celu wzmacnienia i odnowy. 


Pharma Nord jest firmą duńską zajmującą się produkcją i sprzedażą własnych suplementów diety, a także produktów leczniczych opartych na badaniach naukowych. Do produkcji suplementów diety wykorzystują surowce pozyskiwane z zaufanych i sprawdzonych źródeł. Dzięki temu produkty spełniają najwyższe możliwe standardy.
Produkty, które powoli wprowadzam w dietę to: 
- Bio-Selen+Cynk 
- Bio-Witamina D3
- Bio-Quinon Q10


W ofercie Pharma Nord znajdziemy wiele suplementów, które obecnie sprzedawane są w ponad 45. krajach. Około 85% preparatów zarejestrowanych jest jako leki w różnych krajach. Z tego powodu wszystkie produkty dostępne są bez recepty i wytwarzane zgodnie z obowiązującymi zasadami produkcji leków określane mianem GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcji).


Moja opinia:
Na moim przykładzie i po systematycznym łykaniu Bio-Selen+Cynk odczuwam, że czuję się dobrze, bez żadnych skutków ubocznych. Przy niedoczynności tarczycy jaka mnie spotkała łykanie selenu i cynku jest bardzo ważne, dlatego ten suplement z małymi przerwami będzie gościł w moim 'menu' częściej i nie skończy się na jednym opakowaniu. Tabletki są małe, łatwe do połknięcia. Przyjmuje się je jeden raz dziennie rano w czasie jedzenia. Bio-Witamina D3 również jest ważna dla niedoczynek ;) wcześniej nie zwracałam uwagi na tą witaminę, bo wiedziałam, że ją można pobierać ze słońca to było wiadome od dawna. Ale co w zimie lub gdy pada deszcz? ;) Warto ją mieć pod ręką. 

Dzięki Bio-Quinon Q10 czuję się mniej zmęczona i nie mam napadów senności w dzień jak to miało miejsce w lutym gdy byłam na L4.Suplementy diety traktuje jako uzupełnienie do diety i zdrowego stylu życia, po to by dały mojemu organizmowi wystarczającą ilość witamin, mikro i makro elementów. A gdy zapomnę lub gdy mam kilkutygodniową przerwę w suplementacji zawsze mam pod ręką naturalne witaminki :) i tak np. moja mała dzisiejsza przekąska jest z sałatki wiosennej:


pół pomidora, pół ogórka, pół papryki czerwonej, 3 rzodkiewki, pół małej cebuli czerwonej, oregano :)


Pharma Nord w swoich opakowaniach ma kupony do wypełnienia i specjalny kod, który wpisuje się na st. internetowej. Ja z takiego kodu skorzystałam i dzięki temu mam darmowy suplement - wit. D3. pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

  1. Firmę kojarzę, ale nic od nich nie miałam. Jeśli sięgam po jakieś suplementy by dodać witamin itd. zawsze sięgam po sprawdzony OLIMP.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też dostałam te tabsy, jeszcze zażywam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie lubię faszerować się tabletkami, dlatego biorę je jedynie wtedy jak muszę, czyli zachoruję. Innych nie ładuję w swój organizm ;]

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...