1 sty 2015

Nowy rok - nowa ja, czyli moje postanowienia noworoczne :)

Witam,Jestem osobą, która jak coś sobie postanowi to prędzej czy później do tego dochodzi. Czasami jest to czasowo później czasami wcześniej ale i tak jak mam cel to realizuje go i z tego się później cieszę, że np. zmobilizowałam się i owe marzenie spełniłam. 
Co roku jak to bywa 1 styczeń to czas kiedy mamy chwilę na pomyślenie nad postanowieniami noworocznymi, które i tak później okazują się dla niektórych chwilowymi postanowieniami... ;D

Postanowienia, czyli misje na nowy rok które i ja chce zrealizować w nowym 2015 roku jest kilka 
- oto tylko niektóre z nich:

- zmienić diete na bardziej zdrowszą, nie jeść w pośpiechu, w biegu na jednej nodze (kiedyś potrafiłam delektować się posiłkami, przyrządzać urozmaicone potrawy, odkrywać nowe smaki i połączenie, niestety rok 2014 zmusił mnie do zmiany trybu życia i złego niesystematycznego odżywiania ;/)
- zrobić metamorfozę pokoju - plan w głowie już jest teraz tylko fajnie urządzić i zmienić wystrój na bardziej odzwierciedlający mnie i mój własny styl. Mam duży pokój na poddaszu, więc przede wszystkim w ruch pójdzie zmiana wyglądu ścian (metamorfozę pokażę na blogu przed i po remoncie) - pomagać więcej zwierzętom w schroniskach, zwłaszcza kociakom - od kiedy zgineły tragicznie dwie moje kotki (Morgana w maju i Goldi w grudniu) chce pomagać bezineresowanie innym kociakom.


- więcej otaczać się ludźmi, którzy wpływają na mnie pozytywnie i nie narzucają mi swoich niby "mądrych rad", przekonań i narzucać swojego sposobu na życie - "a bo On jest lepszy ode mnie, a bo Ona robi to lepiej" - jednym słowem nie słuchać idiotów :P - więcej fotografować przyrodę i więcej przebywać na świeżym powietrzu - czyli więcej spacerować po lesie i wsłuchiwać się odgłosy natury. - robić więcej rzeczy dla siebie, zapisać się na profesjonalny kurs medytacji lub kurs kosmetyczny.
- odwiedzić hotel dr Ireny Eris i zapisać się na jakiś zabieg pielęgnacyjny na ciało - najbliższy taki hotel mam ok 50 km od domu :) - inwestowanie w siebie, czyli czytanie więcej książek w moim przypadku tych które lubię czytać z dziedziny astropsycholigii :) (oraz pomału pisanie własnej)
*** Zdjęcia (inspiracje) wykorzystane w wpisie są zaczerpnięte z internetu


A jakie są Wasze postanowienia na Nowy Rok? :)
Oczywiście ja postanowień mam więcej te większe i te mniejsze - wypisałam tylko kilka przypadkowych.pozdrawiam,

Donna

14 komentarzy:

 1. Życzę realizacji planów :) Ja chciałbym się poduczyć ang i zapisać na kurs fotograficzny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Życzę również realizacji postanowień! Ja mam w planach zapisać się na kurs niemieckiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się Twoje postanowienia :) Zatem powodzenia w ich realizowaniu. Ja podobnie jak Ty muszę zacząć więcej czytać i na pewno częściej odwiedzać basen. Aha no i najważniejsze -już nigdy nie zafarbuję włosów.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie postanowienia ;) to bardzo miłe, że chcesz pomagać zwierzętom ;) życzę realizacji postanowień ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. udanego nowego roku i powodzenia z postanowieniami, ja mam zamiar napełnić skarbonkę do pełna ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykro mi z powodu straty ukochanych koteczków, wiem jak to boli. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymam kciuki żeby Wam się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę Ci by te postanowienia udało się spełnić w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. ech ja chcę przede wszystkim ogarnąć się życiowo;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Super postanowienia, ja zdecydowanie tez powinnam więcej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. chętnie obejrzę metamorfozę wnętrza. moja dieta zawsze zmienia się sezonowo. powodzenia we wszystkim. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Powodzenia w realizacji planów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja mam nowe postanowienia średnio co tydzień, nie układam wiec żadnej noworocznej listy. Powodzenia realizowaniu postanowień :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Powodzenia w realizacji, zwłaszcza pomoc zwierzętom bardzo się chwali :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...