4 sty 2016

Eteryczny olejek sosnowy i świerkowy Optima Plus.

Witam,


Mamy już okres po świąteczny, ale dla niektórych z Nas święta jeszcze przed, czyli Święta Prawosławne. W domach goszczą pachnące choinki, stroiki, ale posiadacze sztucznych tych gości, też mogą sprawić, że ich dom napełni się miłym i pachnącym leśnym żywym zapachem. W ofercie Optima PLUS możemy znaleźć coś świątecznego, mianowicie: olejek sosnowy i olejek świerkowy. 


Naturalny olejek świerkowy 10 ml ma działanie uspokajające i kojące, antyseptyczne, przeciwbólowe i wykrztuśne. Kiedy możemy go zastosować? W stanach nadmiernego pobudzenia emocjonalnego, przy przeziębieniu i stanach podgorączkowych, w infekcjach górnych dróg oddechowych. Produkt do użytku zewnętrznego!


Naturalny olejek sosnowy 10 ml ma działanie antyseptyczne, i wykrztuśne. Kiedy możemy go zastosować? Pomocniczo w kaszlu, bronchicie, astmie przy infekcjach dróg oddechowych, przy grypie, pomocniczo przy zapaleniu zatok. Produkt do użytku zewnętrznego!


Moja opinia:
Olejki eteryczne, nie tylko są pomoce dla Naszego zdrowia, ale również mogą zapewnić Nam miły zapach, a tym samym poprawić Nasze samopoczucie. Zapach w otoczeniu zawsze na nas dobrze działa o ile jest to przyjemny i odpowiednio dostosowany. Najchętniej pachnący eteryczny olejek palę sobie w kominku. Zapach sosnowy i świerkowy towarzyszą mi właśnie teraz, kiedy czuć jeszcze te magiczne zimowe klimaty, kiedy to w domu czy w sklepach są jeszcze choinki. Za oknami mróz, a w domu unoszący się zapach lasu. Pomimo, że jestem z Południa Polski śniegu jak na razie u mnie brak, ale gdy wchodzę do domu i czuję zapach sosny czy świerku od razu mam wrażenie, że mieszkam blisko lasu. Zapach z olejków nie jest zapachem chemicznym czy mdłym, a naturalnym i stonowanym. Zapraszam na zapoznanie się z olejkami OPTIMA PLUS jeśli tylko preferujecie leśne aromaty. pozdrawiam,

Donna


9 komentarzy:

 1. Ja muszę kupić jakieś cytrusowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze przed świętami kupiłam sobie świerkowy olejek. Teraz kropię sobie nim łóżko, bardzo przyjemnie się zasypia. A kiedy byłam przeziębiona, o wiele lżej mi się oddychało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam oba, świerkowy bardzo lubię, za to sosnowy trochę mnie dusi:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale zatęskniłam za takimi leśnymi zapachami! Chyba sobie zaraz wkropię trochę do kominka. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Palę właśnie pomarańczowy Optimy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam świerkowy, bardzo fajny zapach

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...