25 lip 2013

Album CEWE Fotoksiążka.

Witam,


Spotkał mnie zaszczyt, że portal Uroda i zdrowie zaprosił mnie i mój blog na przetestowanie CEWE Fotoksiążka.
Bardzo się na tę wiadomość ucieszyłam i serdecznie Państwu dziękuję, przede wszystkim Pani Ewelinie, która za mną korespondowała. 
Dziś dotarła do mnie przepiękna fotoksiążka, którą poniżej zaprezentuje moim czytelnikom. 

Opiszę w skrócie jak odbywał się cały proces:
Po otrzymaniu warunków i ściągnięciu odpowiedniego programu, zaczęłam działać. Było to dla mnie coś wyjątkowego, bo stworzyć książkę jest bardzo łatwo, gorzej już było u mnie z wyborem zdjęć, taki wybór z ilości zdjęć jaki ja posiadam i mętlik w głowie a co pokazać, a co nie, rodziło mi się 1000 pomysłów, a jaki styl wybrać, a jakie ujęcia, jakie kształty itd itd ogólnie jak fotoksiążkę zaprojektować. Ja przy takich rzeczach lubię mieć wszystko dopasowane, poukładane  i przemyślane, dlatego tak czasem podchodzę jak mam wykonać jakiś projekt, bo chcę aby efekt końcowy był perfekcyjny, a w tym wypadku miłym wspomnieniem.

Aby stworzyć fotoksiążkę nie musimy się bać, że sobie z tym nie poradzimy. Każdy sobie poradzi! gwarantuję, że to jest banalnie proste. 


Zamawianie CEWE Fotoksiążki odbywa się w następujących krokach:
1. Wybieramy partnera u którego chcemy zamówić swoją CEWE Fotoksiażka i pobieramy program Fotoświat.
2. Projektujemy CEWE Fotoksiążka – sami lub z użyciem automatycznego asystenta
3. Zamawiamy i w kilka dni otrzymujemy gotową CEWE Fotoksiążka


Wskazówki, jak projektować - fotoksiążka wg. filmiku:
www.fotoksiazka.pl/tutorial

Moja opinia:

Na początku pobrałam bezpłatny program Fotoświat i wybrałam partnera Fotojoker. Instalowanie było szybkie i bezproblemowe. (Z początku przez jeden dzień nie mogła mi się ogólnie wyświetlić strona bo wyskakiwał jakiś błąd sieciowy, ale usterka minęła).


Pod linkiem tutaj pokazana jest cała praca z programem. Poszczególne kroki są dobrze wyjaśnione. Można wybrać do pomocy asystenta, który za nas zaprojektuje styl fotoksiążki, my możemy go później sami poprawić i ustawić swoje zdjęcia wg. naszego gustu.

Program jest wielofunkcyjny, ale bardzo łatwy do opanowania, możemy sami zaznaczyć ilość zdjęć na stronie, możemy zmieniać wymiary zdjęć, zmniejszać, zwiększać, obracać je, ustawić ramki, tło, możemy wstawić własny tekst i go później zedytować. Jest wiele możliwości, aby Nasza fotoksiążka była pięknym, pamiątkowym albumem.  Po zaprojektowaniu i zapisaniu Naszego projektu postępujemy wg. dalszych wskazówek, które już ukazują Nam się na stronach, a my tylko klikamy, dalej, dalej i wypełniały poszczególne informacje co to wysyłki i innych formalności. 
Od razu nam się wyświetli ile wyniesie koszt całej książki. Oczywiście ceny są zmienne dla poszczególnych formatów i ilości stron przy danej fotoksiążce. 


A tu moje okno poniżej na którym pracowałam. Wszystko przejrzyste, na bieżąco można zapisywać czy kliknąć opcje na powiększenie na całym ekranie. 
Fotoksiążke możemy osobiście odebrać w wybranym punkcie fotojoker na terenie całego kraju lub możemy poprosić o przysłanie nam do domu. 

Album CEWE Fotoksiążka – format A4 w twardej okładce, 26 stron.
Zapakowana była w kopertę. W środku dodatkowo zabezpieczona przezroczystą folią.Mój album powstał w jeden wieczór i tak oto się przedstawia.
Są to moje urywki z życia w latach 2007-2013 połączone z sentymentalnymi cytatami, odzwierciadlającymi moją duszę. 
Jestem naprawdę pod wrażeniem, że fotoksiążka jest tak piękna w rzeczywistości, wykonana z jakościowo bardzo dobrego papieru. Jakość zdjęć na papierze jest fantastyczna. Twarda okładka nadaje książce takiej solidnej oprawy i jest teraz wyróżniającą się pozycją w domowej biblioteczce. Myślę, że nie skończy się to na tym jednym albumie, ale w przyszłości wykonam taki album dla kogoś w ramach prezentu. Zachęcam wszystkich na stworzenie swojej fotoksiążki :)
Dla mnie będzie niezapomnianą chwilą i cudowną pamiątką, kiedy to doczekam wieku staruszki i wezmę do ręki coś co przypomni mi moje lata młodości. Polecam.

pozdrawiam,

Donna

9 komentarzy:

 1. świetna pomysł taka foto książka,pamiatka zaostaje na całe życie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie spodziewałam się, że to tak ładnie wygląda :)
  super zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 3. ale pięknie ta książka wygląda :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię zdjęcia w formie takich książek, dużo lepsze to niż albumy

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna jest taka książka!:) Zwłaszcza na prezent;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja wczoraj ją dostałam ale post napiszę najprawdopodobniej w pon.

  OdpowiedzUsuń
 7. super sprawa z tą fotoksiążką. :) kiedys na pewno sobie zrobię taką z jakieś podróży lub większego wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...