7 maj 2016

Cranberry ice wosk YC.

Witam,


Palenie wosków nie zrazi mnie pomimo już cieplejszych miesięcy. Wieczory i tak są jeszcze chłodne i okno w pokoju mam póki co zamknięte, więc odpalenie ładnego zapaszku daje mi chwilę relaksu, chwilę dla siebie i sprawia, że mój pokój wypełnia się ładnym zapachem. Ponownie odpaliłam czerwony wosk, niż ostatnio, ale tym razem inny zapach - a mianowicie Cranberry Ice. 


Wosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: żurawina otulona lodową świeżością.


Moja opinia:
O wosku dużo pisać nie trzeba, bo całość zapachu zdradza już ładna etykieta - żurawina z lodami. Typowy zapach słodko-kwaśnej żurawinki. Mała ilość roztopionego wosku wypełnia mój pokój soczystym, słodkim aromatem, ale nie chemicznym. Intensywność zależy od ułamanego wosku i wystarczy chwila gdy wosk roztopi się w kominku i już czuję jego woń. Miłe zaskoczenie z tą wersją zapachową, bo spodziewałam się czegoś ciężkiego i męczącego - a tak nie jest.


Zapraszam do zapoznania się z tym woskiem :) 
Fajnie, że go poznałam. A jaki u Was palił się ostatnio wosk?
pozdrawiam,

Donna

8 komentarzy:

 1. Żurawina z lodami? To brzmi świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam go i byłam zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam owocowe lekkie zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny wosk, ale u mnie wypalił się już zimą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, że zapach jest słodko kwaśny, idealny do palenia teraz

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę stwierdzić, że jestem fanką tego typu produktów. Są to są, nie ma ich, to nie ma. Owszem umilają czas spędzany w domu, nadają pomieszczeniom odpowiedni klimat, jednak nie są dla mnie niezbędne i nie koniecznie muszę mieć zapas zapachowych wosków i świec. Nie należę do fanek tego typu produktów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...