15 paź 2013

Oko w Mieście czyli o VIP card for thinking people!

Witam,


Spotkania blogerek o których tak głośno w blogosferze, które są organizowane dość często w całej Polsce, to nie tylko zobaczenie się z dziewczynami, plotkowanie przy kawce, ale również dowiedzenie się czegoś nowego, wartościowego jeżeli chodzi o nowości nie tylko te kosmetyczne.

źródło: facebook

Na ostatnim takim spotkaniu na jakim miałam przyjemność być poruszony został temat o nowości jaka wchodzi na rynek czyli nowy portal Oko w Mieście. Otrzymałyśmy (te dziewczyny, które były zainteresowane) VIP card for thinking people! - jest to karta dzięki której będzie można korzystać z ofert wyselekcjonowanych firm do tego nie przepłacając (m.in branże kosmetyczne, spa, medycyny estetycznej itp. i wiele wiele innych).
Informacje z fanpagu

"Portal Oko w Mieście powstał jako odpowiedź na potrzeby rynku konsumentów szukających najwyższej jakości ofert w najlepszych cenach niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdują. Naszą misją jest połączenie ofert proponowanych przez firmy z stale rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów we wszystkich płaszczyznach gospodarczej prowadzonych przez naszych partnerów. Jako jedyni na rynku proponujemy program partnerski łączący odwieczny pęd konsumentów do zakupów w najlepszych cenach z wyselekcjonowaną propozycją naszych partnerów na terenie całej Polski. 

Idea jest prosta przystępując do programu VIP card for thinking people,  każda osoba zyskuje: 
- dostęp do najlepszych ofert zakupu bez względu na to gdzie aktualnie się znajduje, 
- stały rabat w partnerskich firmach, 
- zawsze świeże informacje o nowych możliwościach

 Natomiast każda firma, która zdecyduje się na przystąpienie do naszego programu VIP card for thinking people zyskuje: Możliwość rozwoju poprzez zwiększenie swojej sprzedaży i zwiększenie swego udziału w rynku oraz do niezliczonej rzeszy nowych aktywnych konsumentów którzy wiedzą, że program partnerski VIP card for thinking people zapewnia najlepsze możliwości bez zbędnych formalności.

VIP CARD
Co to jest : vip card for thinking people
"Nasza karta jest przepustką do świata nowych możliwości, każdy z nas szuka najlepszych ofert, ponieważ nikt nie chce przepłacać. Nasz projekt umożliwia w łatwy i komfortowy sposób – bez zbędnych formalności dotarcie do najlepszych ofert i produktów oferowanych firm uczestniczące w naszym programie partnerskim. Ideą vip card for thinking people jest umożliwienie lojalnej społeczności konsumentów, dotarcia do najlepszych propozycji.
Jak to działa:
Pierwszym krokiem jest zakup karty (jeśli nie chcecie Państwo angażować swoich środków można otrzymać kartę vip card for thinking people poprzez polecenie do przyłączenia się na naszego programu – firmy, którą Państwo znacie i lubicie).
Świat nowych możliwości z vip card for thinking people:
Mając już  vip card for thinking people otrzymujecie stały rabat u naszych partnerów na terenie całego kraju bez targowania się – dodatkowo każdy z naszych partnerów prezentuje w danym miesiącu oferty specjalne w bardzo atrakcyjnych cenach (ilość jest zawsze ograniczona), a informacje o aktualnych ofertach otrzymujecie Państwo w wygodny sposób poprzez newslettera. Nasz portal może również służyć jako źródło dodatkowych dochodów dla wszystkich osób, które lubią nowe wyzwania Jesteś przedstawicielem handlowym? – sprawdź ile zyskasz Jesteś kreatywnym człowiekiem lubiącym nowe wyzwania? zobacz jak łatwo możesz się rozwinąć".


Moja opinia, a właściwie co myślę o tej karcie. 

Karta przypomina swoim wyglądem kartę do bankomatu. Ma swój indywidualny numer, który jest zarejestrowany w odpowiednim systemie. Należy się tylko z tył podpisać aby była ważna. Karta wydawana jest w ramach programu lojalnościowego. Upoważnia do wielu przywilejów i rabatów w ogólnopolskiej sieci systemu partnerskiego OWM. 
Niewykluczone, że z karty w przyszłości skorzystam jeśli chodzi o zniżki, bo chyba każdy lubi coś kupić z rabatem i nie przepłacać :) Co myślicie o takich kartach robiąc zakupy czy przy korzystaniu z usług spa lub innych? :) Więcej o karcie na chwilę obecną nie wiele powiem, bo tak jak pisałam wcześniej jest to nowość, która wchodzi na rynek. Dla mnie jest to korzyść bo kupię coś ze zniżką, a dla firmy jest to szansa na dotarcie do większej ilości konsumentów i zaprezentowanie swoich produktów/usług. pozdrawiam,

Donna


14 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa jak się sprawdzi. Daj koniecznie znać gdy uda się Tobie z niej skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście jak tylko z niej skorzystam to napiszę o tym :)

   Usuń
  2. Super pomysł! Czekam na więcej informacji :)

   Usuń
 2. OOo kobieto, taka karta to i mi by się przydałą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że nie było Cie w Krk na spotkaniu blogerek ;) dostałyśmy ją za free :)

   Usuń
 3. Jak skorzystasz z jakiejś zniżki to daj znać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki jest koszt takiej karty dla zwykłego smiertelnika? Ciekawe jakie firmy wejda w wspólprace bo konkurencja na tym rynku jest bardzo duza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dobrze pamietam to 99 zł chyba, że zaprosi się jakąś firmę do tego programu to karta jest za free :)

   Usuń
 5. nie słyszałam jeszczeo tej karcie...ciekawe jakie te rabaty będą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta to nowość, my same na spotkaniu blogerek dowiedziałyśmy się jako pierwsze o tej nowości (pomysł był świeży bo jakoś od tygodnia zaczynał działać)

   Usuń
 6. fajnie, ciekawe jakie marki przystąpią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekawa jak to się rozwinie :) i w czym będzie można wybierać :)

   Usuń
 7. Pomysł z taką kartą jest super, jak już skorzystasz z rabatu dzięki niej to daj znać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...