Witam,
Dotarł czas na kolejne denko, tym razem w wersji z flakonikami po zapachach. Zazwyczaj gromadzę sporo pustych opakowań po perfumach, zarówno tych droższych, jak i tańszych zamiennikach. Każdy zapach przywołuje u mnie miłe wspomnienia i wyjątkowe chwile, dlatego zbieranie flakoników jest dla mnie przyjemnością. Wśród mojej kolekcji znalazły się nie tylko damskie zapachy, ale też kilka męskich. Każdy z nich ma swoją historię.
Cieszę się, że udało mi się zrobić porządki, to nie tylko oczyszczenie przestrzeni, ale też swego rodzaju symboliczne uporządkowanie i „danie nowej energii” sobie samej. Choć nie będę szczegółowo opisywać każdego flakonika, większość z nich pojawiała się już na łamach mojego bloga, więc jeśli ktoś chce poznać konkretne zapachy, serdecznie zapraszam do wpisów na poszczególnych etykietach, łatwo je znaleźć.
A Wy, kochani, oprócz tradycyjnego denka, lubicie też tworzyć swoje własne denka z perfumami? Dla mnie zbieranie pustych flakoników potrafi być nie tylko satysfakcjonujące, ale też pełne wspomnień, ponieważ każdy zapach przywołuje u mnie miłe chwile i wyjątkowe emocje, a porządki w kolekcji dają poczucie lekkości i nowej energii.
pozdrawiam,
Donna

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!