21 lip 2015

Przyjacielski motyl i zabawa na plaży od PartyLite.

Witam,


W czerwcowe dni zawitała do mnie przemiła paczuszka od PartyLite. Znajdowały się w niej same pachnące cudeńka i ciekawy świecznik. Zapraszam na prezentację poszczególnych pachnących umilaczy wieczornych i cieszących oko na co dzień motyla:)


W ofercie PartyLite na tegoroczne lato 2015 możemy spotkać ciekawy i oryginalny Świecznik Przyjacielski motyl (P91870 to jego nazwa i symbol). Siatkowe motyle rozpraszają światło, 3 szklane naczynia na świece, metalowa podstawa.


Świecznik składa się z trzech kolorowych motylków, gdzie w każdym z nich jest szklana malutka szklaneczka na mini świeczunie (ale nie tylko mini). W dzień świecznik bardzo ładnie mieni się do słońca i nabiera kolorowych barw.
W nocy robi się magiczny i przepięknie rozświetla swymi pięknymi mieniącymi się różnokolorowymi barwami. Dodatkowo pachnące świeczki umilają wieczory w pokoju. Jest to ciekawa aranżacja i może być świetnym pomysłem na prezent. Cena 169 zł. 


Na żywo świecznik jest bardzo ładny, stabilny i mocny.
Zdjęcia nie oddają tego jaki jest piękny w rzeczywistości.ŚWIECZKI TEALIGHT - "Zabawa na plaży"
"Świeczki Tealight dostępne w pełnej gamie ekskluzywnych zapachów czarują delikatnym światłem oraz tworzonym dzięki niemu klimatem"


Zestaw zawiera 15 świeczek po 5 sztuk z każdej wersji zapachowej. Cena zestawu: 59 zł 

Zapachy podgrzewaczy to:
Zabawa nad basenem V04705 przypomina mi owocowe tropikalne koktajle ananasowo mangowe z letnią parasolką, z ciepłą nutą wanilii. Zapach pasuje na letnie i ciepłe wieczory.
Lato na plaży V04706 to wg.mnie letnie kwiatuszki i cukierkowe lody. Coś przyjemnego i lekkiego dla nosa. 
Wakacyjny drink V04707 wyczuwam tu kwaśną nutę limetki i coś co odświeża, orzeźwia. Daje uczucie czegoś cytrusowego. 


Poniższym zapachem to ja jestem zachwycona White cedar leaf  V04561 - to liść białego cedru. Pachnie zdecydowanie męskimi perfumami. Mój pokój jest dość duży i gdy pali mi się jedna świeczunia w pokoju przepięknie i delikatnie, subtelnie pachnie męskim aczkolwiek świeżym aromatem. W opakowaniu znajdziemy aż 12 sztuk tego ładnego zapaszku. Jest to mój faworyt wśród poznanych podgrzewaczy z Party Lite, ale pozostałe są również ładne, wakacyjne i skradają serce.


Zapraszam na zapoznanie się z ofertą PartyLite.Lubicie pachnące świeczunie?
Jeśli znacie te zapachy dajcie znać jak Wam się podobają :)
pozdrawiam,

Donna

8 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...