21 paź 2016

Drobiazgi z poczty.

Witam,Internet pełny jest 'darmowych' rzeczy. Niekiedy, aby coś otrzymać należy napisać krótko, dlaczego Ty chcesz przetestować to czy tamto... Krótkie formularze to kwestia paru minut do wypełnienia. Takie konkursy czy ankiety traktuje jako odskocznie od codzienności. Uda się nie uda - zawsze pojawia się chwila niepewności. Dopiero kiedy dostaję mały drobiazg to zaczynam traktować to, że jednak warto było coś wypełnić. Kto nie próbuje ten nie wie co go czeka. Kilka takich właśnie drobiazgów zawitało do mnie w ostatnich dniach:


Karmelki Gal z propolisem - pisze, że to bezpłatna próbka, a w rzeczywistości jest to całe opakowanie 20 karmelków na ból gardła. Na okres jesienno-zimowy na pewno mi się przyda, nawet jak nie zachoruje to profilaktycznie do torebki mam karmelki przy sobie  klik <- wypełnijcie sobie ;) 
Suplementy diety Pharma Nord Bio Chrom i Bio Omega 3 to suplementy otrzymane jedne za udział w konkursie, a drugie za wypełnienie kuponu.
Ob - 2 opakowania po 4 sztuki czyli w sumie 8 tamponów to za wypełniony gwarantowany formularz na stronie klik <- możecie sobie zamówić :) 
Harmonella i Provag również za wypełniony formularz pt. kto chce przetestować. Do wysyłki było 400 sztuk mi się udało :) 
Fairy saszetka o pojemności 35 ml ale płyn jest taki gęsty i wydajny, że spokojnie kilkakrotnie posłuży do mycia naczyń i kto wie czy nie skusze się na pełnowartościowe jego opakowanie. 


Nie wiem czy chcecie takie wpisy od czasu do czasu, bo takich drobiazgów z poczty dostaje mnóstwo jak tylko mam więcej czasu na wypełnienie czegoś. 
A jeśli Wy znacie coś do wypełnienia dajcie znać :) 
pozdrawiam,

Donna


12 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...